День 833. 5 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 833. 5 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Ян Ярчук 05 Июня 2024 20:00

Цікаво в Херсоні зараз – люди живуть вдома, як і жили, а одержують виплати ВПО. А ще гуманітарку виділяють теж чудно – «60+»! Тобто, пенсіонерам, що одержують пенсію, ще треба допомогти, а людям, що без роботи лишилися і знайти її, в силу багатьох причин не можуть, ні, не треба, нехай ідуть... кудись подалі.

*** 

Коли надовго вимикають світло, піпл нашого будинку згадує старовинні легенди про те, що раніше люди якось спілкувались без мобільних, тупо гуляючи у дворі. 

*** 

«Це наш клуб. А поруч – бібліотека. Була. Колись. Росіяни прийшли і знищили все. Знищили весь культурний центр нашого села. Знищили все».
«Дякую, що ти приїхав. Для мене зустріч з тобою це як зустріч з тим, що було колись у мене в мирному житті».
«Дякую тобі. Такі люди як ти дуже потрібні нашій Україні».
Відвідав, побачив, обійняв в поранених селах нашої Херсонщини людей, з якими бачився, з ким працював, перетинався і до кого ставився з повагою в дуже далекі, мирні часи.
Херсонщина – тут мій дім. 

*** 

Ранок... сирена... летить. Далі щось падає...мабуть гради. Це ранок в Херсоні... 

*** 

Кажуть нас чекають відключення світла по 10 годин протягом дня.
Єдиний марафон під загрозою? 

*** 

Тиждень тому світло було. І за цей тиждень ніякі крупні енергооб'єкти не постраждали. А з першого числа енергосистема «лягла». Я повязую це лише з початком критики уряду за підняття цін і оприлюдненням зарплат в укренерго. Логіка така: ми їм вимкнемо світло і вони будуть згодні платити по 10 гривень, аби воно було. Коли народ звикнеться з цінами подачу електроенергії відновлять. Таке вже було. 

*** 

Ми нищили власну армію, привчали людей, що служити не треба, загалом на виборах всіх і всі казали лише приємне виборцям, виховали сіру масу хитродупих, а тепер маємо спротив мобілізації. Вони використають український паспорт, де їм буде вигідно, а все решта в їх уяві – то погана держава, яка від них щось хоче.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів