День 829. 1 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 829. 1 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 01 Июня 2024 20:00

У День захисту дітей згадується розмова з лікаркою у пологовому будинку після народження дитини:

— Тобто якщо буде отак, як ви кажете, значить з малюком все в порядку, і я можу за нього не переживати?

— Я вам гарантую, що ви будете переживати за нього до кінця своїх днів…

У ту мить я сприйняла це більше як банальщину. І було навпаки відчуття, що от ми з малюком добре впоралися, він народився здоровим, без ускладнень, перебуває під наглядом медперсоналу — тепер то вже точно можна спокійно видихнути.

А потім це відчуття всеодно наздогнало. Властивість переживати за свою дитину, коли нічого поганого ще не сталося, намагатися продумувати все наперед, уникати потенційних небезпек чи мінімізувати їх. А коли малюк почав учитися повзати, то взагалі.

Неможливо уникнути того, чого не можеш передбачити, тому відчуття переживання за дитину складно втамувати повністю. Але ця властивість дорослих — дуже помічна штука для дитини, поки вона ще не здатна сама про себе подбати.

І хоч це доволі очевидна річ, я про неї раніше не знала — її для мене відкрив малюк, коли народився.

***

Через 6 днів буде річниця, як орки підірвуть Каховську ГЕС, і Дніпро підніметься на 5,5 метрів, і затопить села, будівлі, людей, тварин, набережну Херсона і квартали… квартали…

***

Ні в кого нервова система не залізна. Знаю багато людей, які з моменту повномасштабного вторгнення почали курити.

***

Попри війну, Херсон живе та планує майбутнє!

За травень у пологових будинках міста на світ з’явилися 13 малюків: 6 хлопчиків та 7 дівчаток.

***

Миколаївці два роки живуть без питної води у кранах. Після підриву водогону на Херсонщині, який зокрема забезпечував і Миколаїв, у місто із травня 2022 року постачають воду з лиману, яка містить сіль. Новий водозабір для міста буде збудований на березі Південного Бугу. Підготовчі роботи триватимуть до кінця 2024 року.

***

Весна все. Що тут ще скажеш. Третя воєнна весна минула…

***

Тільки поставила в духовку кекс, а тут - повітряна тривога. Думаю: "Не кинути ж!". Поки випікався, тривозі - відбій!

Ось такі воєнні вихідні...

Ненавиджу цих їх, цих...!!!

***

Нашу школу зруйновано... Не залишилось нічого... Лише він, наш шкільний дзвіночок. Саме його, нашу єдину реліквію,  ми передаємо наймолодшим  - першокласникам. А ще -наші щирі побажання миру, щастя, радості та реального навчання у школі-новобудові!

***

Найцінніше не має фізичної форми, найголовніший результат - СТОСУНКИ. Щирі, в яких ти дозволяєш собі й іншому бути СПРАВЖНІМ і цінуєш це. Коли ЛЮБИШ у цих стосунках та дозволяєш іншому любити так, як він уміє. Любов може зцілити біль, допомогти скинути зайву вагу, розгладити зморшки й випрямити спину. Тільки дуже важливо, щоб поруч був той, хто скаже, як це ВАЖЛИВО для нього - щоб ти продовжував жити.

***

"Unit! God! Country!" - це девіз "морських котиків"  США. Українською це буде: "Підрозділ! Бог! Країна!". Мені подобається послідовність, бо вона чесна, а не брехлива, як деякі наші, скопійовані з радянського совка.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів