День 825. 28 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 825. 28 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Ян Ярчук 28 Май 2024 20:00


Навідалася додому. Єдиний виживший кактус зустрів квіткою. Цвіте рідко, але вчора, як чекав. Як "Квітка Надії", від кактуса... 

*** 

Херсонка повернулась і каже, що зараз її пʼятиповерхівка заселена голубами та мишами. – Зразу кидається в очі, що дуже багато вікон в двп, а там, де не має двп, пусті дири з обломками скла, пластика, дерева, куди вільно залітають голуби. Звичайно, миші в таких будинках також є, їх не видно, але запах їх видає.

***
Попри те, що шибки можуть вилетіти у будь-яку мить, їх все одного треба мить. 

***
В Каланчацькій громаді начальниця військової адміністрації пані Фоміна збирається на підставі усної вказівки звільнити вчителів, які знаходяться на непідконтрольній території. Не тих, хто співпрацює з окупантами, ні, а тих хто чекає України і знаходиться на простої. 

***
У Міноборони кажуть, що розсилати повістки через "Резерв+", поки що — не планують. Ключове тут - поки що. 

***
Краса повинна бути в кожному домі: волонтерка у Херсоні доглядає за трояндами на площах та вулицях міста
Надія Тимофіївна вже 3 роки піклується про квіти у Херсоні. 83-річна жінка й цієї весни обрізала троянди, а також мріяла про нові пилку та секатор. Згодом Надія Тимофіївна отримала кілька посилок з інструментами від небайдужих людей.
Для "трояндової волонтерки" кожна квітка особлива, бо дарує радість кожного дня. 

*** 

Більш ніж чотири тисячі одиниць побутової техніки отримала Херсонщина від благодійників.
Такий проміжний результат реалізації спільного проєкту Херсонської ОВА, благодійного фонду UAIM Humanitarian Fund, об'єднаної ініціативи Кримський Фронт та KSRelief.
З квітня до області надійшли майже 1000 сушарок, понад 1100 пралок, 1200 холодильників та 1000 мікрохвильових печей.
Їх передали для потреб лікарень, освітніх закладів, установ у громадах, містечка для переселенців, а також людей, постраждалих від підтоплення через російський теракт на Каховській ГЕС. 

*** 

поїхали з Херсона до Києва до сина у гості і зрозуміли, як ми пишаємось нашими комунальниками і всіма службами: у нас світло не вимикають, всі аварії ліквідовують швидко, навіть якість звʼязку у Херсоні краща. Аби не обстріли…

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів