День 823. 26 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 823. 26 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Дарина Лапіна 26 Май 2024 20:00

Найогидніше дивитися на чуваків, які досі не дійшли до військомату (вже 10 років), бо вони не готові помирати за (Пороха, діючого президента, місцеву владу, олігархів - потрібне підкреслити) але з країни їх теж не випускають.

Тому вони точно знають, що треба робити військовим, як правильно любити Батьківщину і чому треба припинити спротив, бо "ми не стягнемо, навіщо це затягувати, пішли домовимося з рф" (а там буде вікно, коли вони нарешті зможуть звалити з країни, щоб любити її десь далеко).

Чуваки, люди навколо чудово розуміють хто ви.

І коли це волонтер, від якого реально користі більше тут, ніж там, це правильно. Бо це проста математика.

А коли вся допомога - це поради, що робити військовим, можете з ними до нас приходити. Місця всім вистачить.

***

Весь час перед очима стоїть отой страшний чорний дим з Харківського "Епіцентру". Не могла спати вночі. Як там можна було врятуватися? В нас росіяни розбомбили і спалили "Епіцентр" ще тільки Херсон звільнили. Був такий же страшний дим і вогонь, але то було вночі і ніхто з людей не постраждав. Зараз мабуть пишуть в своїх пабліках, що в Харкові там була військова база і  склад техніки. А доня недавно там картріджи до фільтру брала. І цілили вони саме в мирних людей, серед білого дня. Хотіли вбити якнайбільше і вбили. Вже відомо про 12 загиблих і 43 поранених там. Ще 25 поранених внаслідок удару по центру Харкова. Мої дівчатка гуляли в парку вдень. А в 17 годин туди прилетів КАБ. Щастя, що не розірвався. Скільки б було ще жертв? Де той сраний ООН зі своїми занепокоєннями? Я вже не кажу про парнерів. Невже це колись можна пробачити? Не можуть пройти лінію оборони і вбивають мирних. Пишуть, вночі по Херсону били ТОС - Важкою Вогнеметною Системою. Поки не знаємо, що там. Кожної ночі чимось б,ють, вдень бояться мабуть наших дронів. Обіймаю вас міцно і бережіть себе.

***

Природа бере своє і троянди висадженні за мирних часів квітнуть у знищеній окупантами Херсонській школі вищої спортивної майстерності, надаючи нам приклад того, що життя триває і не зупиняється. Звісно розуміємо, що шлях відродження Херсонської школи вищої спортивної майстерності  до відродження після руйнівної війни може бути не простим.

***

В ці дні ми вже активно і з любовʼю в серці готувалися до чудових заходів з нагоди дня Захисту дітей!

Боже, захисти Херсон і діточок наших!!!

***

Дев'ятирічний херсонець Тімур Нечевілов отримав подяку від військових 124 ОБр тероборони. Це його п'ята нагорода "За підтримку і допомогу ЗСУ". Понад рік Тімур збирає гроші та відносить їх до волонтерського центру, плете маскувальні сітки, майструє та продає танки з паперу, щоб допомогти армії.

***

З твоїм Днем, наш любий Київ!

Наше серце, наше місце сили, столиця незламної країни.

Любимо! Вистоїмо!

***

Ми їм не пробачимо. Пам'ятатимемо, поки житимемо, хто є абсолютним злом. І діти наші вже знають, що руський - нерукопожатний, небажана персона для спілкування, оминатимуть десятою дорогою, цуратимуться. Це - факт.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів