День 820. 23 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 820. 23 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 23 Май 2024 19:30

 

Чи є у країні якась інституція, кому можна поставити це питання?

У 2022 році офіційно заборонили партію ОПЗЖ.

Згідно закону України «Про політичні партії» членство у партії є фіксованим. Тобто, депутати усіх рівнів, які були обрані від цієї партії мали б втратити свої повноваження. Згідно закону і рішень судів!! Але ніт, керують, приймають закони, ще й отримують від держави, яка заборонила партію, зарплатню.

То що було заборонено?

Просто назва?

Чому немає ніяких рухів у цьому напрямку? Усім по цимбалах?

***

«забили болт» - так можна сказати про всі області, тільки з різним контекстом: не допомагали з Києва, віддали на откуп олігархам тощо. А, з великого рахунку "завжди клали болт, весь час незалежності" - наратив російської пропаганди, який зараз вона дуже активно поширює, попутно порівнюючи "погану Україну" з "квітучою Росією". Дещо негативне можна знайти в житті кожного регіону. А далі можна спробувати проаналізувати ситуацію, поміркувати, як вирішити ті чи інші проблеми. А можна просто казати "забили болт" і цим допомагати ворогу.

***

Кілька разів я писав, що російські окупанти переглядають і різко скорочують розмір своїх пенсій на Херсонщині.

Розповіли декілька прикладів. Спочатку нарахували 27 тис рублів - тепер людина отримує біля 17 тис. руб - мінус 10 тисяч.

Інша людина отримувала 12 тис рублів, тепер - 9 тис рублів. Мінус 3 тисячі.

Значно скоротили і продовжують скорочувати зарплати працівникам окупаційних адміністрацій, шкіл та інших окупаційних установ.

Шара закінчилась.

***

Цінність графіку у відсутності графіку!

Не користуйтесь ліфтами!

Звикайте жити без електрики!

Скоро все буде Yasno

П.С. Ще з 22-го дивує нездатність скласти той графік і щоб він був робочий. Зараз відрубали у слоти, коли «железно» мала бути електрика.

***

ПОДОЛАТИ стан  озлоблення на всіх (не рашистів, а своїх ) - важко,

але ж намагайтеся себе врятувати і не допомагати ворогам!

***

Армія рф знищує все, що є цінним...а з ним - і частинку мене.

Будинок культури в селі Золота Балка. На його сцені я в 5 років танцювала у складі дитячого колективу, на другому поверсі були заняття, з правого боку від входу на сцену працювало однойменне з селом кафе "Золота Балка" (коли я закінчувала школу, воно стало "Едемом"), у холі крутили дискотеку, а влітку танці були просто неба біля верби, посадженої поряд.

Востаннє я була вдома у листопаді 21-го, мріяла їздити туди з маленьким Добромиром - я б саджала огірки та писала вірші, а він би грався у дворі та засмагав на сонечку.

Але, як би я це не візуалізувала, поради лекторів і психологів не спрацьовують, - мрія не здійснюється. Я досі сиджу в одному з херсонських укриттів і ще більше злюсь на ворога.

***

Коли я сьогодні бажаю рідним спокійної ночі, то абсолютно ясно -  зміст звичного побажання геть змінився! Проклята війна!

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів