День 819. 22 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 819. 22 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Ян Ярчук 22 Май 2024 20:00

Кринки. Лівий берег. Шалені втрати paшucтів та їх офіційне визнання в opkoпабліках.
Ватна печалька.
За цими цифрами стоїть надважка цілодобова робота української армії.
Вірте в Сили оборони України!

***
Херсонці не ділили Херсонщину на лівобережну та правобережну, поки війна не знищила мости.
Окупантів - проженемо, мости - відбудуємо, та знов будемо неподільною Херсонською областю.
***
З останніх новин: орда суне, захисні споруди з'їли миші, збори висять, Президент не легітимний, ТЦК лютують, діти депутатів не воюють, за демографічну диверсію будуть штрафувати, так тут ще й нашестя колорадів на картоплю...
Із добрих нових: полуниця вродила, квіти квітнуть, дрони готові...
Тре почистити свій інфопростір. 

*** 

Був у відрядженні. Сподівався вибрати час та подивитися фільм "Будинок "Слово". Нескінченний роман", але графік показів не співпадав із графіком відрядження. Одним словом, не зміг подивитися.
Подумалося: "А було б круто, якби в Херсон на деякий час - на кілька показів - привезли б той фільм, щоб можна було його у нас показати всім бажаючим". 

***
Це насправді видатний момент для всіх нас.
В Тягинці тепер є вулиця Князя Вітовта!
Серед пропозицій, як назвати вулицю в Тягинці, яка раніше була "1 травня", були варіанти: вул. Князя Вітовта, вул. Кутянська, вул. Героїв Рятувальників, вул. Симоненка, вул. Князя Гедеміна, вул. 8 Березня, вул. Травнева. Всі ці пропозиції надійшли від самої Тягинської громади, і вона сама обрала назву – вулиця Князя Вітовта! 

***
Так квітнуть троянди в Херсоні. Попри обстріли херсонці облаштовують свої подвір'я, плекають красу. Фото - Віктор Колісник. Він щодня у викладає в соцмережі відео, як опікується своїм двориком і зеленими насадженнями. Хоча кожного дня їде в лікарню на роботу. Це - незламні херсонці. 

***
В Приватбанку суворо дбають про безпеку своїх клієнтів. Під час тривоги всіх ввічливо виганяють на вулицю. Там і повітря чисте, і сонечко світить, і можна в Херсон ТУТ повисіти. Можна навіть оздоровитися. При цьому сусідній Ощадбанк обслуговує. Куди дивиться поліція?

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів