День 817. 20 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 817. 20 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 20 Май 2024 20:00

А життя продовжується. Передмістя Херсона. Приозерне. Поряд Біле озеро. Ця частина деокупованої території постійно під обстрілами російської армії. Але подвір'я і городи місцевих жителів  доглянуті: тут живуть працьовиті люди, які люблять свою  українську землю. «Сильно стріляють. Всім хорошого оптимістичного настрою!», - написав херсонець Юрій, виклавши в соцмережі оптимістичні фото, відвідуючи друзів у цій місцині.                                        

***

Моего кота зовут Марс, и окружающие меня люди делятся на две категории:1. Почему не Юпитер? 2. Почему не сникерс?

***

Влаштував вчора собі вихідний, вирішив сходити на ринок. І ви знаєте, що купують херсонці? Розсаду! Війна війною, а город садити треба. Цей народ не злякати і не подолати. Тримаємось! Перемагаємо!

***

Сподіваюся, у додатку для військових буде функція «Зняти з розшуку ТЦК у зв'язку з мобілізацією у 22/23/24 році».

А поки цього немає, хотілося б бачити на офіційних ресурсах алгоритм дій, якщо ти мобілізований і в розшуку ТЦК одночасно.

Мінімум два знайомих, які в ЗСУ з 2022 року, числяться ухилянтами і подані в розшук ТЦК.

***

Радію тиші... Марно нагадувати, що з початком війни в Україні будь-яке затишшя всі звикло сприймають як тимчасовість, адже невдовзі його вчергове розриває пронизлива сирена чи дзвінкий вибух. Війна!!!...

***

На Херсонщині вводять погодинні відключення світла.

Через атаку ворога на об’єкти енергетики спостерігається дефіцит потужності.

З 18:00 до 24.00 для Херсонської області вводяться в дію графіки погодинних відключень для входження в ліміт.

***

Дуб-памʼятник природи на Ярослава Мудрого розпустив листячко. Напевно десь стопʼятидесятий раз у своєму житті. Здоровʼя тобі, зелений велетню,  слухняних жолудів та добрих людей без сокир та пил у твоєї тіні. Та щоб вибухів не було.

***

Вся суть «освобождєнія» в одному фото — віджатий «навчальний» ГАЗ і гучні звітування про роздачу гуманітарної допомоги. Головне, що прапори висять: «вєлікой росіі» і «могучєго союза». Серп і молот став символом тиранії і повернення в часи тотального дефіциту - всього.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів