День 810. 13 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 810. 13 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Ян Ярчук 13 Май 2024 20:00

Що до стели! Поки не звільнена область від ворога ніяких проектів, крім обороних! І не відволікайте від справи! Переможемо потім і дерева насадим і паркі відбудуєм!

***

Зараз, як ніколи, дуже доречне філософське твердження про те, що не існує невдач і поразок, а є тільки отриманий досвід і зворотній зв'язок на ті дії, що ти робив раніше.
За 27 місяців війни досвід ми всі отримали. Він дуже різний, і це формує великі ризики для суспільства на післявоєний період, якщо такий період настане, але з досвідом все зрозуміло. А от розшифрувати зворотній зв'язок значно важче, бо те що сталося, зруйнувало не тільки кордони, домівки, сім'ї, стосунки, усталені парадигми, традиції і цінності. Зруйновано уявлення про світ, про заповіді Моїсея, про раціональність, і взагалі - про наявність homo sapiens (тягнемо максимум на homo erectus).

***

Мене одну бісять два слова "потужно" і "ІПСО"?
Усім доброго, тихого дня і відсутності поганих новин!

***

Житель Херсона, 74-річний Микола Євгенович, облаштував город біля свого будинку, на якому вирощує помідори, цибулю та інші рослини.
Чоловік має звання Майстра спорту України із кульової стрільби, а також працював на заводі, де спеціалізувався на ремонті сільськогосподарської техніки.
Він каже, що зайнявся городом, щоб у разі чого було що поїсти, адже Херсон розташований неподалік від лінії фронту, тому можуть бути перебої з їжею. Також Микола Євгенович робить настоянки з акації й розповідає, що у місті поменшало бджіл.

***

Пузанок пішов. На жаль, не в Херсоні( хіба що на ринку десь можна купити, але не бачив. Кажуть, у Миколаєві по 80 грн за кіло. Заздрю сусідам.

***

Харківська область. Навіть не уявляю, що відчувають люди, які пережили окупацію, звільнення і зараз знову в окупації. Нема нічого гіршого за окупацію. Це мій страх підсвідомий - не дай Боже, щоб знову була окупація.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів