День 805. 8 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 805. 8 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Дарина Лапіна 08 Май 2024 20:00

Після охрененних ударів РСЗВ по місту (на слух наче воно) й гучних вибухів прокинутись - і прочитати, що ми у фіналі нудного "Євробачення". Наші, до речі, класні...

***

Сьогодні 8 травня народився мер Херсона Ігор Колихаєв. Який з 28.06.22 вже майже два роки перебуває у полоні в окупантів.

Пам’ятаю, як у ці дні багато людей хотіли привітати його, але не зараз. Життя

З Днем НАРОДЖЕННЯ Ігор Вікторович!  Бажаю тобі вижити, бути здоровим у житті (на скільки це можливо) і напевно просто насолодиться звичайними, позитивними моментами життя.

***

Поки мешканці населених пунктів Каховського району масово скаржаться на тотальну відсутність води і світла, місцеві призначенці окупантів постять як вони дивляться інавгурацію так званого «президента» Росії і як «масово» проводять акцію «колорадская ленточка».

Те, що води і світла нема - окупантам неважливо. Головне, що їхні чорти задоволені.

***

Проїхалися вулицями квітучого Херсону. Встигла трохи познімкувати. Якби мені ще тормозили кругом, де я просила, то ваша стрічка була б вся у квітах. Так гарно біля дворів. Концентруєшся на квітах, потім підіймаєш очі, а в будинках забиті USB-плитами вікна. Але квіти квітнуть, хоч і не всі їх хазяї у місті. Комунальники косять траву, скрізь чисто, аби не нічні "гради", зовсім було б чудово.

***

Глобально висновку з Другої світової війни ніхто не зробив.

Так, німці над собою попрацювали.

Але світ - ні.

Гітлера прибрали. А зерна сталіна лишилися у російському грунті. Власне, зерна російські і грунт - російський, тому це зараз так ефективно у них. російська тиранія виявилася хитрішою за прямолінійну гітлерівську.

***

Ще одинадцятеро дітей з Херсонщини вдалося вивезти з тимчасової окупації.

На підконтрольну Україні територію повернули дві дівчинки-сироти 10-ти та 13-ти років. А також дев’ять дітей, які мають батьків або одного з них. Це - 5 дівчаток та 4 хлопчики, віком від 1 до 16 років.

Це стало можливим завдяки благодійній організації Save Ukraine, органам опіки та піклування, а також службі у справах дітей області та батьків дітей.

З початку 2024 року на підконтрольну Україні територію  вдалось повернути 78 дітей із Херсонської області.

***

Херсонці вперто кидають сміття до урни. Хоча ця урна не діє вже досить давно. Тепер навколо неї стихійне звалище. А хтось і хліба для собачок залишає дбайливо.

***

Херсон. Метал плавиться, камінь розсипається, люди тримаються.

***

Чоловік у спідниці: Закарпатські прикордонники зупинили "чарівну Сергієтту", яка намагалася втекти з країни

44-річний чоловік, одягнений у спідницю, перуку та з макіяжем, намагається перетнути кордон України з Румунією, тримаючи в руках паспорт своєї сестри.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів