«Підкорять і усмірять». Історія Росії в медалях

«Підкорять і усмірять». Історія Росії в медалях

Автор: Євген Веселов 29 Янв. 2023 09:30

Історичний ексклюзив від «Гривни», який остаточно розвіює всі міфи про миролюбні помисли Росії, якими вона протягом кількох століть виправдовувала військову агресію по відношенню до інших країн.

Шеф-редактор газети «Гривна» Валерій Боянжу все життя захоплювався фалеристикою – історичною дисципліною, яка вивчає історії орденів, медалей, значків і взагалі будь-яких нагрудних знаків. Він дослідив нагородні медалі Росії і зробив беззаперечний висновок, що «миролюбство» Росії – це фейк.

Далі – без коментарів, бо назви медалей, які виготовлялися на Росії, починаючи з 1794 року, говорять самі за себе. І це далеко не повний перелік нагород, які виготовляла та роздавала Російська імперія.

ФОТО ВСІХ МЕДАЛЕЙ ВЗЯТІ З ІНТЕРНЕТУ!

Цікаво, чи підготував заздалегідь Путін медалі, пов’язані з Україною, для представників своєї окупаційної армії, що розпочала повномасштабне вторгнення 24 лютого 2022 року?

До речі, у перші місяці повномасштабної війни було багато свідчень українських військових про те, що вони знаходили в полонених чи вбитих окупантів серед речей парадні форми. Тож країна-терорист всерйоз планувала захопити Київ за 3 дні та влаштувати парад. Чим завершилися ці нікчемні «хотєлки», ми знаємо.

Україна переможе!

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів