У Херсоні центр реєстрації місця проживання запрацює по-новому

Автор: Антон КОСТЮК 02 Октября 2018 10:23

Херсонський центр реєстрації місця проживання фізичних осіб неодноразово створював проблеми мешканцям міста. За електронною чергою херсонцям чекати потрібну довідку доводилося місяцями, а то і більше. Також часто можна було побачити картину, коли велика черга вже збиралася о 9 годині ранку.

Нарешті Херсонська міська рада почула прохання херсонців покращити та оптимізувати роботу міського центру реєстрації. Тож 1 жовтня розпорядженням міського голови Володимира Миколаєнка було затверджено «Порядок оптимізації робочого процесу спеціалістів відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб у новій редакції».

Тепер прийом громадян здійснюється виключно на підставі реєстраційного талону - отримати його можна, подавши заявку на офіційному сайті міської ради або у терміналі, який розташований у будівлі міськради. Приймати херсонців без попередньої реєстрації спеціалістам відділу забороняється, прийом має тривати від 15 до 30 хвилин.

Зміни торкнулися і графіку роботи відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб. З 10 грудня діятиме новий графік прийому громадян. Херсонці зможуть звернутися до відділу з понеділка по суботу, з 8:00 до 15:00. Щочетверга діятиме інший графік – прийом будуть вести з 13:00 до 20:00.

Нагадаємо, що раніше Херсонська міська рада повідомляла про свої наміри придбати ліцензійне програмне забезпечення IGov, яке дасть можливість прийняти усю картотеку міста, створити адресний реєстр, підключити туди всі соціальні і комунальні служби.

«IGov у нашому випадку працює за принципом: херсонці надають скан-копії необхідних документів, відправляють їх співробітнику відділу реєстрації. Спеціаліст перевіряє документи і за умови, якщо пакет документів повний, херсонці отримують талон і все одно приходять на прийом до відділу. Ці програми можуть працювати паралельно, але вони в жодному разі не дублюються», - говорить начальник центру реєстрації місця проживання Світлана Беседіна.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів