Херсонцям, які не знають свого депутата, допоможе карта

Автор: Виталий Яшков 29 Октября 2018 14:13

Чи знає кожен херсонець ім'я свого місцевого депутата, до якого може звернутись зі скаргою чи пропозицією? Навряд чи. На допомогу жителям Херсона розроблено карту, де позначені межі виборчих округів. Якщо клацнути на окрузі мишкою, то побачите - чи є тут депутат, а також місце та час його прийому.

«Школа виборця» на своїй сторінці у соцмережі пояснює, що саме вам дають знання про ваших депутатів.

По-перше, до нього можна звернутися з проблемою, скаргою, пропозицією. Треба пам'ятати, що кожен депутат, після отримання повноважень, стає депутатам міста загалом. Округи потрібні для полегшення проведення виборів. А тому з проблемами виборець може звертатися навіть до декількох депутатів одночасно з різних округів.

По-друге, якщо ви не отримали допомоги від депутата, вже можна робити висновки про нього. Чи корисний він для вас особисто, як представник ваших інтересів, чи ні. І чи захочете ви в майбутньому віддати свій голос за нього на виборах?

По-третє, якщо ви звернулися до декількох депутатів з одного й того ж питання, ви можете порівняти підходи різних депутатів у вирішенні вашого питання і також зробити з цього висновки на наступних виборах.

Цікаво, що 17 округів - а це третя частина Херсона, адже всього їх 54 - не мають свого обранця. Тому херсонці, які не знайшли на карті депутата свого округу, можуть звертатися з проблемами до будь-кого з депутатів міськради, і він не має права відмовити у прийомі звернення.

 

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів