Уявіть, що ви на квадроциклі вирушили у мандрівку Олешківською пустелею. Заплющте очі й уявіть неймовірну атмосферу, яку подарує вам ця мандрівка: перед собою ви бачити лише кілометри незайманої землі та по-справжньому унікальну флору й фауну, а довкола лише пісок. Якщо ми скажемо вам, що відчути всі ці емоції можна всього за 3 хвилини не виходячи з своєї квартири?

Напевно, не повірите, але це правда. Більш того, окрім Олешківської пустелі таким чином можна стати гостем Дніпровських плавнів, біосферного заповіднику Асканія-Нова та виноробного господарства князя Трубецького.

Саме для того, аби туристи змогли в онлайн форматі ознайомитися із найцікавішими місцями Херсонської області, департамент туризму та курортів ОДА створив п’ять VR-турів.

Аби переглянути відео, для цього вам знадобляться спеціальні окуляри віртуальної реальності. Вони дозволять глядачам стати гостями однієї із чотирьох локацій, які були перераховані вище.

Також можна переглянути ролики за допомогою смартфону, огляд відео буде 360 градусів.

«Ми хочемо, щоб турист відчув все в повній мірі гостем Херсонщини, а вже в подальшому, після перегляду цих VR-турів, приїхав до нашої області й безпосередньо відвідав ці місця. Лежачи на дивані він може зануритися в цю атмосферу більш глибоко, чим після перегляду звичайного відеоролика», - говорить начальник відділу розвитку туристичної діяльності Микола Шаповал.

Також Шаповал додав, що ці відеоролики Херсонська ОДА планує використовувати на форумах та презентаціях, аби наочно продемонструвати присутнім туристичний потенціал нашої області.

Зазначимо, що за даними порталу публічних закупівель «Prozorro», створення п’яти відеороликів обійшлося бюджету області в 90 тис. грн. Чи вартують вони цих коштів? На ці питання ви зможете відповісти лише після того, як пройде всі п’ять VR-турів.

Олешківські піски – унікальний природоохоронний об’єкт Херсонщини, який визнано одним із семи чудес України. Його унікальність полягає в тому, що це одна з найбільших піщаних територій Європи. Кожного року тисячі туристів їдуть сюди, аби на власні очі побачити різноманітну флору, фауну та мальовничі краєвиди незайманої місцевості.

Асканія-Нова – найстаріший біосферний заповідник планети та найбільший серед європейських степових заповідних територій. Його загальна площа складає 33 тис. гектарів, третина з них – заповідна степова зона, якої жодного разу не торкався плуг. Асканія-Нова стала домівкою для понад 500 видів рослин та 3 тис. видів тварин, більшість з яких занесені до Червоної Книги України. На безкрайніх просторах Асканії-Нова живуть зебри, верблюди, лами, антилопи, олені, буйволи та багато інших тварини. Всі вони є не тільки представниками різних континентів, але й різних кліматичних поясів. Тим не менш, вони змогли чудово адаптуватися до умов українського степу.

Дніпровські плавні вважаються одними з найбільших в Європі. Для того, щоб в повній мірі познайомитися з цією місцевістю, краще всього відправитися у мандрівку плавнями на байдарці. Такий тур познайомить гостей Херсонщини з недосяжними й маловідомими просторами Дніпровських плавнів.

Виноробне господарство князя Трубецького – єдине історичне виноградне виробництво України, яке збереглося до наших часів. Воно має багаторічну історію, яка починається з 1896 року. Кожного року воно приваблює туристів, які хочуть з головою зануритися в світ неймовірного смаку, легенд та гарного настрою. Більш детальніше про виноробне господарство Трубецького вам розповість екскурсовод у VR-турі:

Також, якщо у вас бракує часу переглядати 20-хвилинну екскурсію з гідом, то ви можете подивитися короткий відеоролик про найцікавіші місця виноробного господарства князя Трубецького:

Тэги:

Важно
Туризм
Херсон
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів