Громадські вбиральні Херсона знаходяться під керівництвом міського комунального підприємства “Гарантія”. Саме ця компанія аналізує потреби та витрати і вже під час затвердження бюджету на наступний рік просить виділити необхідну суму. На що були витрачені кошти та в якому обсязі цьогоріч дивіться в інфографіці.

Що стосується наступного 2020 року, то сума, яку планують витратити на утримання туалетів складає 94013 гривень, а це на 169 тисяч гривень менша від цьогорічної, адже ремонтувати вбиральні у наступному році не збираються.

Так, на заробітну плату працівників віддадуть 51,9 тисяч гривень, а на комунальні послуги 42,1 тисяч гривень. Зазначимо, що вищевказана сума (94013 гривень) буде розподілена вже між 5 туалетами.

Нагадаємо, наразі у нашому місті нараховується чотири новітні громадські вбиральні, кожна з яких містить у собі по 3-4 кабінки. Більшість з них розташовані у центральній частині міста і лише один в мікрорайоні Острів. Детально ознайомитися з місцем розташування вбиралень можете на карті.

До кінця поточного року у Херсоні має з'явитися ще одна громадська вбиральня. Її планують встановити на території парку “Херсонська фортеця”. За даними сайту публічних закупівель “Prozorro” нова вбиральня обійдеться майже в 539 тисяч гривень.

Графік роботи громадських вбиралень

Досить часто мешканці міста та туристи скаржаться на те, що потрапити до громадської вбиральні не можна. При цьому вони звинувачують працівників у невиконанні своїх обов`язків.

Вбиральні працюють за певним графіком. Після чого закриваються і вже потрапити всередину неможливо. Можливо, це неправильно і туалети мали б працювати цілодобово, але за словами комунальників, за ніч без нагляду вони перетворилися б на сараї, а сантехніка поцуплена.

Так ось, у холодну пору року графік роботи громадських вбиралень такий: з 08:00 до 18:30 щодня. Влітку вони працюють на годину, а то й дві більше - до 20:00. Якщо ж поблизу проводяться масові заходи (День міста або фестиваль), то робота продовжується до 21:00 або 22:00.

Варто зауважити, що біля місць проведення масових заходів також встановлюються біотуалети. Наразі їх можна помітити біля виставкової зали, що на площі Свободи. Адже там щовечора збирається значна кількість людей, щоб скуштувати смаколики, випити смачного глінтвейну або просто прогулятися.

Тэги:

Деньги
Херсон
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів