В суботу, 13 березня новопризначений голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир за своєї ініціативи зустрівся з представниками ЗМІ. Із цієї зустрічі представник газети «Гривна» зробив втішний висновок що молода людина, якою є наш нинішній губернатор, на своєму місці. Він напам‘ять знає проблеми, що існують в області та навіть називає терміни вирішення деяких із них. Наприклад, завершення будівництва конкретного сільського ФАПу, або сумнозвістного мостопереходу в обласному центрі, на який президент два тижні тому пообіцяв терміново виділити чергове фінансування.

У будь-якому разі, завірив присутніх Сергій В'ячеславович, перша черга мосту із району Таврийського до «ХБК» буде урочисто відкрита влітку, до Дня Незалежності. Приємно також чути що будівництво автодоріг на Херсонщині буде продовжено. На зустрічі з журналістами піднімалося питання про приділяння більшої уваги проблемам ЗМІ в нашій прикордонній із Кримом області. Зокрема, необхідності нагадати про інформаційне протистояння та вплив російської пропаганди столичному керівництву «Укрпошти», яке пішло шляхом закриття деяких відділень зв‘язку, унаслідок чого бувають затримки із доставкою газет передплатникам навіть там, де в ефірі доступні ворожі радіостанції.

Цікава розмова вийшла про розвиток туризму та лікувальних закладів на морях Херсонщині. Системно розвитком області ніхто за роки незалежності майже не займався, а більше грабували державні підприємства та експлутували природні ресурси. І з приходом нової влади все ж з‘явилася хоч якась надія, що мешканцям, нехай за кілька років, але буде жити трохи краще.

Сергій Козир домовився з представниками ЗМІ тримати постійний зворотний зв‘язок, по можливості реагувати на болючі проблемні питання громад. З такими питаннями постійно звертаються до редакцій небайдужі читачі, а журналісти вже намагаються донести їх до представників влади. Як буде цього разу з 21-м губернатором Херсонщини – поживемо - побачимо. Але зазвичай влада чує людей і реагує тільки перед черговими виборами...

Власна інформація

Тэги:

Власть
Херсонщина
Экономика
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів