Новорічні свята завершуються, а отже херсонцям варто почати прибирати святкові атрибути, зокрема ялинки. Тепер головна окраса оселі перетворюється на звичайний непотріб, який виносять на смітники. Більшість містян викидають святкові дерева до звичайного контейнеру разом з іншим побутовими відходами, цим самим створюючи клопоти комунальним службам міста.

“Дерева, у тому числі новорічні ялинки та сосни, є великогабаритними твердими побутовими відходами, тому викидати їх до загальних контейнерів заборонено. Шановні херсонці, не викидайте, будь ласка, новорічні дерева до сміттєвих баків. Збирайте їх у зазначених місцях. Так ви допоможете комунальним службам швидко прибрати місто”, - говорять у департаменті ЖКГ Херсонської міської ради.

Займаються збором новорічних ялинок у Херсоні дев’ять підприємств, які встановили по всьому місту понад 100 пунктів прийому лісових дерев. Тож для херсонців не складе ніякої проблеми віднести ялинку до місця призначення, а не просто викинути на смітник. Достатньо залшити дерево біля контейнеру, а обслуговуючі компанії в подальшому заберуть його на утилізацію.

З місцем розташування пунктів прийому ялинок ви можете ознайомитися за допомогою інтерактивної карти:

Тэги:

Коммунальщики
Херсон
Экология
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів