Споживчий кредит: хто і за яких умов може його отримати?

Споживчий кредит: хто і за яких умов може його отримати?

Автор: Григорій Сергієнко 03 Апр. 2024 13:01

Кредит для бізнес-потреб – звична справа у фінансовому світі. Банки та інші фінансові установи видають позики юридичним особам для конкретних цілей – почати справу, закупити продукцію, орендувати приміщення і т.д.

Фізичні особи можуть звертатись у фінансові установи, щоб взяти кредит до зарплати, цільове призначення якого вказувати не обов’язково. Гроші можна витрачати на споживчі потреби – оплату навчання або мандрівки, придбання побутової техніки, ліків та інших товарів.

5cyzYLp9JF9S2MvSq2d2Sc7lI3wgfmvtRxuutC32D3Wkcjz8pyclqT7gOhHpdudKeTRkWLFtY6cnRILSgDZYaepFUQ4A6gfA72p1sTizjqadmGvPHFWdT92oMVEuEFFwtC0M74vuImwwkY_Z7KLK4cbeiBXJSw18

Банк «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ»* видає такий кредит тільки у національній валюті і лише громадянам країни. Розмір його може складати від 3 000 до 150 000 грн, а термін залежить від обраного тарифу і може тривати від 3 до 18 місяців. 

Кому доступне споживче кредитування?

АБ «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» видає позики на споживчі потреби фізичним особам, які відповідають таким вимогам:

  • мають українське громадянство;
  • не мають заборгованостей перед банком за іншими кредитами;
  • вік не менше 21 і не більше 65 років;
  • мають стабільне джерело доходу.

В залежності від суми, на яку буде видано кредит, можуть знадобитись різні документи, але обов’язковими у будь-якому випадку є паспорт та ідентифікаційний код.

Власники зарплатних карт можуть оформити послугу «Автоматичний овердрафт», яка передбачає кредитування рахунку. Вона дає можливість використовувати додаткові кошти у сумі, яка перевищує той баланс, що є на рахунку.

Розмір такого кредиту складає 30% від середньомісячних надходжень на картку за три місяці. Користуватись кредитними коштами можна багато разів, а про погашення відсотків можна не хвилюватись, оскільки процедура відбувається автоматично.

Способи погашення кредиту

Коли ви подали заявку на споживче кредитування, отримали згоду від банку, а потім і потрібну суму, потрібно пам’ятати про те, що кожного місяця у конкретну дату необхідно віддавати частину боргу. Краще робити це вчасно, щоб не довелось платити штраф за порушення умов договору.

Клієнтам банку доступні декілька способів погашення кредиту:

  • використовуючи інтернет-банкінг;
  • вносити кошти через каси банківських відділень;
  • користуватись терміналами самообслуговування.

Щоб швидко та зручно здійснювати перекази на картки інших банків, переглядати баланс та історію платежів, встановлювати ліміти та здійснювати інші дії прямо зі смартфона, встановлюйте додаток MyBank365, реєструйтесь і тримайте свої фінанси під контролем.

Пропозиції для бізнесу

Банк надає послуги кредитування не лише фізичним особам, а й юридичним. Наприклад, для малого та середнього бізнесу передбачені пакети послуг, які включають:

  • можливість безкоштовно відкривати рахунки у різних валютах і перераховувати між ними кошти;
  • автоматичну сплату єдиного податку чи інших обов’язкових платежів;
  • отримання додаткових відсотків на накопичувальних рахунках.

Юридична особа також може отримати кредит під депозит, оформити динамічний овердрафт строком до 12 місяців та скористатись іншими послугами.

Щоб стати клієнтом банку, зателефонуйте на гарячу лінію або залиште на сайті свій номер телефону і представники компанії зв’яжуться з вами самі.

Примітка:
*Акціонерне Товариство «Банк «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ». Ліцензія НБУ №171 від 02.01.23. Внесений до Державного реєстру банків 30.12.1996 за № 264

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів