Херсонські спортсмени вибороли перемогу на Міжнародному чемпіонаті

Автор: Дарья Мельник 28 Августа 2019 17:25

Днями в Одесі відбувся ІX Міжнародний чемпіонат зі сквошу «Zenit Black Sea Open 2019». Традиційно турнір проходив чотири дні у дванадцяти категоріях. А позмагатися за перемогу та звання найкращого з'їхались понад 180 спортсменів з різних країн світу, зокрема: з Австралії, Англії, Білорусі, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Нідерландів, Румунії, Франції, України та інших.

Сьогодні «Zenit Black Sea Open 2019» вважається найвідомішим міжнародним турніром за всю історію незалежної України. Про масштаб чемпіонату свідчить як кількість країн і учасників, так і велика кількість організацій, залучених до підготовки та проведення змагань.

Нашу область цього разу представляли вихованці Херсонської академії сквошу Руслан Животовський та Єлизавета Супрун. Попри значну конкурентність, землякам вдалося вибороти перемогу. Так, Єлизавета Супрун зайняла третє місце у категорії дівчат до 13 років, а Руслан Животовський – друге місце у категорії хлопців до 15 років.

Як раніше повідомляв сайт «Гривна», студент Херсонського державного національного університету виборов бронзову медаль на Міжнародних спортивних змаганнях.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів