Новокаховчани вирішили не відставати від великих міст України і також привести територію до ладу. Першочергово увазі громадян та влади приглянувся сквер сільських будівельників. Наразі територія площею 1,5783 га виглядає занедбано, лише встановлено декілька лавочок та ліхтарів. Тож місць, де може пограти малеча, а містяни відпочити чи займатися спортом майже немає.

За схемою, представленою дочірнє підприємство “Експертпроект” комунального підприємства "Теплові мережі міста Нова Каховка", територію планують поділити на 16 зон, 5 з них будуть призначені для дітей та займанням спорту. Так, планують створити:

- майданчик для скейтбордистів та ролерів;

- зону для воркауту (вулична гімнастика);

- майданчик з тренажерами та вуличним столом;

- дитячий майданчик;

- ігрову зона для дітей з особливими потребами.

Інші 11 зон будуть створені для естетичного вигляду, а також зручності містян. Наприклад, у геометричному центрі скверу пропонується організація світлового “сухого фонтану”, який не має зовнішньої чаші з водою і можна буде ходити прямо під струменями його води.

Вздовж алеї неподалік фонтану красуватиметься арт-об’єкт з логотипом міста: “Нова Каховка – місто тисячі джерел”. Його обладнають світлодіодними лампами, які додадуть ще більшої чарівності.

В культурно-оздоровчій зоні планується розмістити майданчик «міст-побратимів», де будуть розміщені арт-об’єкти з гербами. У центральній частині композиції встановлять герб Нової Каховки, а поряд - скульптуру м. Сент-Етьєн дю Рувре (Франція), м. Дрогобич та інших міст.

Також у цій зоні пропонується розмістити вуличний світлодіодний екран, де будуть транслюватися всі новини Нової Каховки.

Зручні умови створять і для велосипедистів та автомобілістів. Для них облаштують сучасні стоянки, що знаходитимуться під відеонаглядом.

Крім цього на території парку працюватимуть безкоштовні вбиральні, кнопка виклику поліції та питні фонтанчики. А якщо ваш мобільний телефон розрядиться, ви зможете підзарядити його не виходячи з території скверу.

Це дійсно гарний проект, який зробить місто красивішим та зручнішим. Проте для його реалізації потрібні значні кошти, адже лише за предпроектну роботу Дочірнє підприємство “Експертпроект” комунального підприємства "Теплові мережі міста Нова Каховка" отримало з міського бюджету 65 тисяч гривень. Про це повідомляється на порталі державних закупівель “Prozorro”.

Як вказано на сайті Новокаховської міськради, спочатку проект покажуть містянам та можливо внесуть корективи і тільки після цього розраховуватимуть його вартість. А вже у травні 2020 року розпочнуть реалізацію.

Тэги:

Важно
Херсонщина
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів