Харків, Київ та інші міста України відомі своїми яскравими муралами величезних розмірів. У Херсоні таких поки немає, а от невеличкі арт-об'єкти прикрашають стіни у закуточках і неочікуваних місцях. Сьогодні ми розповімо вам про три з них, які за основу взяли не просто малюнки, а цікаві тексти.

Так, наприклад, пошановувачі творчості гурту “Бумбокс” увіковічнили трек “Люди”, вірш письменника Сергія Жадан, а в іншому місті вам пропонують освідчитися у коханні різними мовами.

На розі вулиць Суворова та Торгова милують око старі двері. Креативні містяни вирішили не знищувати її, а навпаки зробити арт-об'єктом. Так, її пофарбували у чорний колір, а на ній викарбували частину вірша «На кораблі вантажать зерно» відомого українського письменника Сергія Жадана. Зазначимо, що письменник є частим гостем у Херсоні, тож його творчість символічно прикрашає наше місто.

Ще одна краса створена на вулиці Петра Калнишевського (колишня Чекістів). Сіру стіну розписали словами відомої пісні «Люди», яку виконує гурт «Бумбокс». Митці вирішили не порушувати задум музикантів та використали у своєму витворі також червоні та чорні фарби, як було показано у кліпі. На значному відрізку бетонної плити, людям вдалося помістити не тільки усю пісню, а й декілька музичних аксесуарів (навушники, звуковмикач) та інструменти.

Відомо, що арт-об`єкт був створений мандрівним табором “Будуємо Україну разом”. Подорожуючи містами нашої країни, волонтери відновлюють будинки та прикрашають паркани.

Сподіваємося, що молодь міста цінуватиме створену красу та додаватиме щось незвичайного від себе.

Кохання - одне з найгарячіших та світлих почуттів. Так ось херсонці можуть освідчитися своїм половинкам у почуттях одразу на понад 30 різних мовах: українською, японською, польською, російською, англійською, німецькою та іншими.

Кілька років тому у місті, а саме у провулку Сестер Гозадінових, з'явилася “Стіна кохання”. Нещодавно культурні активісти відреставрували написи і тепер на великій стіні кольорами українського прапора зображено сердце, в якому власне і відтворені слова кохання.Тож не гайте часу і скоріше освідчуйтесь.

Тэги:

Культура
Херсон
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів