Підприємець Херсонщини за «мігранта» сплатить 111 тисяч штрафу

Автор: Іван МІНЗЕР 11 Сентября 2018 15:50

В розпал туристичного сезону на Херсонщині та всій території України з 26 липня по 31 серпня 2018 року проведено профілактичні заходи щодо міграції іноземців та осіб без громадянства.

З метою запобігання, протидії нелегальній міграції та притягнення порушників до відповідальності працівниками міграційної служби спільно із співробітниками Нацполіції області, СБУ перевіряли місця значного скупчення іноземних громадян на ринках, торгових майданчиках, курортних зонах тощо.

Так, було виявлено іноземців, які використовували документи з ознаками підробки. В селі Залізний Порт Голопристанського району знаходився фізична особа-підприємець, в якого працював іноземець із порушеннями міграційного та трудового законодавства.

На суб’єкта господарювання накладено фінансові санкції в розмірі 111 690 гривень.

Виявлено 85 нелегальних мігрантів, щодо яких прийнято рішення про примусове повернення з України.

Стосовно 2 іноземців судом прийняті рішення про примусове видворення з України, 4 – скорочено строки перебування. Також прийнято 1 рішення про добровільне повернення іноземця в країну походження та 11 іноземцям заборонено подальший в’їзд на територію нашої країни.

Загалом складено 234 адмінпротокол на порушників міграційного законодавства та накладено штрафів на суму понад 363 тисячі гривень.

Читайте також: Фискалы взялись за рынки на курортах Херсонщины: Новоалексеевку и Железный Порт уже наказали штрафами

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів