Парк у селі Чаплинського району – як «Чорний квадрат»

Автор: Виталий Яшков 10 Октября 2018 16:27

Жителі села Павлівка, що входить до складу Присиваської ОТГ Чаплинського району, просять допомогти у благоустрої свого парку. Петиція з відповідними ідеями розміщена на загальному веб-сайті діючих громад України Gromada.ua.

«Наш сільський парк - дуже популярне місце, знаходиться в самому центрі села. Кожен день тут гуляє велика кількість людей. Це практично єдине місце в Павлівці, де можна проводити час з дітьми. Крім того, наш парк – ідеальне місце, аби сфотографуватися на фоні мальовничої природи. Без сумніву, це одна з візитівок нашого села. Однак, існує кілька проблем, вирішення яких здається цілком можливим і зробить наш парк більш зручним та комфортним для відпочинку. У вечірній період доби парк накриває темрява. Перебуваючи тут вночі, чудово розумієш, що зобразив Казимир Малевич на своїй картині «Чорний квадрат»… Для вирішення цієї проблеми необхідно встановити ліхтарі по всьому периметру парку. На моє переконання, освітлення значно покращить атмосферу, зокрема, для вечірніх прогулянок. З метою поліпшення перебування пропоную встановити достатню кількість лавок. Також пропоную доповнити природний ландшафт парку оригінальними клумбами. Доцільним є і встановлення у парку урн. Це допоможе привчити людей до порядку, а парк зробити більш чистим», - написав у поясненні до петиції житель села Дмитро Сергійович.

Станом на 10 жовтня петиція набрала лише 7% від необхідної кількості голосів – загалом потрібно 200 голосів.

До речі, як писала нещодавно «Гривна», для об’єднаних територіальних громад Херсонщини золотою жилою може стати роздільний збір сміття.

На фото: так виглядає парк у селі Павлівка Чаплинського району.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів