Найбільше аптек з «доступними ліками» - у двох містах та трьох районах Херсонщини

Автор: Виталий Яшков 13 Октября 2018 17:29

На Херсонщині за 9 місяців профінансовано 75% від затвердженого річного обсягу, передбаченого на реалізацію в регіоні урядової програми «Доступні ліки». Про це повідомив 10 жовтня Департамент охорони здоров'я Херсонської ОДА.

«Із 1 квітня 2017 року в Україні запроваджено урядову програму "Доступні ліки", яка передбачає повну або часткову державну підтримку лікування осіб, які страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет другого типу та бронхіальну астму. На 2018 рік затверджено коштів - 27 мільйонів 204 тисячі гривень.  Станом на 1 жовтня профінансовано 20,4 мільйона гривень», - йдеться у повідомленні.

Загалом виписано більше 455 тисяч рецептів, з яких здійснили часткове відшкодування по близько 367 тисячам рецептів.

Як зазначають у Департаменті охорони здоров'я ОДА, у 2018 році по області було укладено 81 договір із суб'єктами господарювання різних форм власності, які відпускають ліки в 181 аптечному закладі. Найбільша кількість аптек, які приймають участь у програмі «Доступні ліки», знаходяться у Херсоні, Великоолександрівському, Білозерському, Новотроїцькому районах та в Новій Каховці.

Як раніше писала «Гривна», дізнатися про наявність безкоштовних ліків у лікарнях кожен пацієнт може самостійно – для цього розроблено зручні ресурси.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів