На Новий рік найкрасивіші села будуть у Великокопанівській ОТГ

Автор: Виталий Яшков 28 Ноября 2018 15:34

Для жителів сіл Великі Копані, Добросілля та Абрикосівка, які входять до складу Великокопанівської ОТГ, сільрада оголосила два новорічні конкурси - «Новорічна казка по-великокопанівськи» та «Прикрасимо наші села разом!». Про це сільрада повідомляє на своєму офіційному сайті.

Перший конкурс проводиться на найкращий новорічний вуличний виріб - новорічні ялинки, казкові та різдвяні персонажі. Конструкції повинні бути виготовлені з такого матеріалу, який буде стійким до несприятливих погодних умов, освічуватися та бути висотою не менше 1 метра. Найкращі новорічні прикраси розмістять біля Великокопанівського сільського Будинку культури з 19 грудня. Переможцю конкурса пообіцяли приз-сюрприз.

Другий конкурс «Прикрасимо наші села разом!» було започатковано минулого року. Жителям ОТГ пропонують прикрасити двір, дерева, будинки, приміщення, де вони живуть чи працюють, новорічними ялинками та іграшками, ілюмінаціями, гірляндами. У цьому конкурсі передбачені грошові подарунки: від 1 до 3 тисяч гривень.

Судячи з усього, святковий настрій жителям і гостям громади буде забезпечено.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів