Іванівська громада святкує річницю створення та отримує подарунки

Автор: Виталий Яшков 15 Ноября 2018 16:12

У кінці жовтня Іванівська об'єднана територіальна громада відзначила першу річницю створення. Громада вже може похизуватися своїми досягненнями.

«Децентралізація - це круто!» - пише на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» секретар Іванівської селищної ради Вікторія Щастлива і пояснює чому.

По-перше, 14 листопада Іванівська ОТГ отримала новий шкільний автобус на 30 посадкових місць. Цікаво, що лише за 2 дні до цього, 12 листопада, під час засідання Ради регіонального розвитку у Києві селищний голова Віктор Дебелий звернувся з проблемою якнайшвидшого отримання шкільного автобуса для підвезення учнів громади до шкіл смт Іванівка до Президента.

По-друге, пише секретар ради, продовжується процес термомодернізації Іванівської гімназії, яка є опорним закладом освітнього округу.

«Варто відзначити якість і швидкість виконання будівельних робіт. Впевнені, що вже цієї зими майже 600 учнів навчального закладу здобуватимуть знання в теплих, комфортних умовах», - пише Вікторія Щастлива і додає фото.

Довідка. Іванівська ОТГ - одна з густонаселених громад Херсонщини. Вона об'єднала 9 сільських та селищних рад: Іванівська, Балашівська, Благодатненська, Воскресенська, Нововасилівська, Новомиколаївська, Новосеменівська, Трохимівська і Шотівська. Загалом громада поєднала 18 населених пунктів! Перші місцеві вибори у громаді відбулися 29 жовтня минулого року.

Читайте також: Через розбиту дорогу жителі Іванівського району можуть залишитись без перевізника

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів