Через розбиту дорогу жителі Іванівського району можуть залишитись без перевізника

Автор: Олеся ЛУНІНА 13 Ноября 2018 09:58

Населені пункти Іванівського району та й сама Іванівка можуть залишитися без рейсу Іванівка - Херсон, повідомляється на сторінці Іванівської РДА в соцмережі. Там залишається без ремонту в небезпечному стані відрізок дороги Агаймани-Нижні Торгаї, а саме ділянка, яка проходить на території Нижньосірогозького району (на фото).

Як «Гривна» дізналася в начальника облуправління транспорту Валерія Соценка, офіційного звернення щодо проблемної ситуації від керівництва Іванівської РДА не надходило.

А ось в Іванівській РДА кажуть, що вже три роки пишуть листи та їздять на зустрічі в облдержадміністрацію з приводу проблемної ділянки. Нещодавно перевізник поскаржився на цю розбиту дорогу.

Ситуація така: відрізок траси Агаймани-Нижні Торгаї проходить на території Нижньосірогозького району. Це дорога обласного значення. Іванівський район всі свої дороги в межах району ремонтує, а спрямувати кошти на сусідній район не може. Вказана ділянка знаходиться поза межами населених пунктів Нижньосірогозького району і до неї гроші не доходять. Як вважають в Іванівській РДА, саме в області мають прийняти рішення і спрямувати кошти на цю ділянку. Перевізник, якому доводиться курсувати по цій розбитій дорозі, взагалі може відмовитися їздити по ній. І тоді деякі села Нижньосірогозького району залишаться без транспортного зв’язку.

До речі, як вже писала «Гривна», на початку листопада відбувся конкурс, на якому 11 внутрішньообласних маршрутів отримали перевізників. Мабуть, перевізники впевнилися в стані доріг Херсонщини, якими їм доведеться курсувати кожного дня.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів