Зухвалість вражає: посеред Одеси та Миколаєва утворились стихійні сміттєзвалища

Зухвалість вражає: посеред Одеси та Миколаєва утворились стихійні сміттєзвалища

Автор: Дарина Лапіна 14 Июня 2024 08:00

Зазвичай стихійні сміттєзвалища утворюються у віддалених від населених пунктів місцинах. Так, деякі безвідповідальні громадяни вивозять побутові або будівельні відходи десь за місто і лишають при дорозі в якійсь посадці. Однак подібні незаконні смітники можуть «вирости» і посеред міста. Так, несанкціоновані сміттєзвалища екологи нещодавно виявили в двох південних обласних центрах – Одесі та Миколаєві.

Про приклади людського недбальства розповіли в Держекоінспекції Південно-Західного округу.

В Одесі стихійне сміттєзвалище виявили в Пересипському районі на території ІІ-го Локомотивного провулка. 

Побутові та будівельні відходи, відпрацьовані шини та люмінесцентні лампи – от що інспектори побачили в провулку.

Екологи направили лист до Одеської міськради  щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, а також забезпечення недопуску вантажної техніки та автомобільного транспорту, які здійснюють скид відходів.

Також еконіспектори разом з представниками Одеської міськради, Пересипської районної адміністрації та поліції виїхали на місце. Однак там на перевіряючих очікував неприємний сюрприз – просто на їхніх очах до стихійного звалища під’їхала вантажівка, водій якої почав скидати чергову «порцію» відходів на обстежувану територію.

Знахабнілого порушника було притягнуто до адміністративної відповідальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В одній з громад на Одещині екологи виявили декілька стихійних сміттєзвалищ (фото)

Несанкціоноване розміщення відходів виявили і в Центральному районі Миколаєва, на вулиці Променевій.

Екологи направили листи до Миколаївської міськради та адміністрації Центрального району щодо необхідності приведення території до належного стану.

«Ми отримали відповідь, що територія знаходиться на пустирі за межами житлової забудови та знаходилась в зоні багаточисельних обстрілів, тому існує ймовірність наявності вибухонебезпечних предметів. Адміністрація не має документальних підтверджень щодо безпечності даної території.

Також фахівці адміністрації провели рейд вулицями Променевою та Флотською та роз’яснили норми «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті Миколаєві» та попередили про заборону відвідування територій, які зазнали ворожих ударів. Інспекція тримає на контролі дане питання», - зауважили в пресслужбі відомства.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На узбережжі одного з лиманів Одещини екологи виявили стихійне сміттєзвалище

Фото: Держекоінспекція Південно-Західного округу.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів