В одній з громад на Одещині екологи виявили декілька стихійних сміттєзвалищ (фото)

В одній з громад на Одещині екологи виявили декілька стихійних сміттєзвалищ (фото)

Автор: Дарина Лапіна 26 Май 2024 18:30

Днями Держекоінспекція Південно-Західного округу опублікувала декілька повідомлень про виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ на території Фонтанської громади, що на Одещині. Купи побутового та будівельного сміття, а також гори відпрацьованих шин лежали неподалік місцевого ТРЦ та вривали узбіччя польових доріг.

Про проблему екологів повідомили через електронний сервіс «ЕкоЗагроза», розповіли в пресслужбі Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу. 

Інспектори виїхали до Фонтанської громади та  спільно з представниками місцевої сільської ради провели обстеження та зафіксовали факт несанкціонованого розміщення відходів неподалік ТРЦ «Рив’єра» в межах села Фонтанка.

Ліквідувати сміттєзвалище зобов’язали сільраду.

Та окрім куп відходів неподалік ТРЦ, на території Фонтанської громади численні несанкціоновані сміттєзвалища будівельних та побутових відходів, відпрацьованих автомобільних шин також виявили уздовж польових доріг та полезахисних смуг. 

Як повідомили в пресслужбі Держекоінспекції, власника відходів не встановлено, тому відповідно до статті 12 Закону України «Про управління відходами» передачу відходів до суб’єкта господарювання у сфері управління відходами та усунення негативних наслідків, спричинених відходами, повинна здійснити місцева державна адміністрація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На узбережжі одного з лиманів Одещини екологи виявили стихійне сміттєзвалище

Фото: Держекоінспекція Південно-Західного округу.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів