Загинув, так і не дізнавшись, що стане батьком двійнят: історія херсонської родини

Загинув, так і не дізнавшись, що стане батьком двійнят: історія херсонської родини

Автор: Ян Ярчук 08 Апр. 2024 08:00

Вперше за довгий час у Херсоні народилася двійня. Самір та Дамір – сини українського Героя, який загинув на війні, так і не дізнавшись, що стане батьком. Днями малюкам виповнився місяць.

Історію родини розповіли в сюжеті телеканалу “Ми-Україна”.

Зарема Бутарєва, мати двійнят, говорить, що її чоловік Ігор мріяв про дітей, але так і не дізнався, що стане батьком.

“Не встиг дізнатися, бо зв’язку з ним вже не було”, – згадує вона.

Ігор працював за кордоном, а після повномасштабного вторгнення повернувся та пішов на війну добровольцем. Чоловік загинув на донецькому напрямку у вересні 2023 року. Дружина загиблого військового зазначила, що він був штурмовиком, воював на передовій, на першій лінії.

Не стримуючи сліз та емоцій мати двійнят наголошує, що дуже пишається своїм чоловіком та щодня дякує за дітей, турбота про яких додає сил та витримки. І коли малюки підростуть, то вона обов’язково розкаже їм:

“Тато – герой! Тато був на війні, намагався докласти максимум зусиль, щоб ви росли у вільній державі й щоб у нас все було добре”.

Наразі Зарема Бутарєва разом з двійнятами та ще двома дітьми від попереднього шлюбу живе у квартирі друзів, оскільки їхню власну домівку затопило після підриву росіянами Каховської ГЕС.

“Після кількарічної перерви у Херсоні народилась двійня. Сьогодні хлопчикам виповнився місяць. На жаль, батько малюків загинув, захищаючи рідну землю, задовго до їх появи на світ. Але не дивлячись на весь біль та небезпеку, незламна мати подарувала життя двом гарненьким козачатам”, – прокоментували історію родини в Херсонській МВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Чомусь зрозуміла, що це – моя людина»: історія дівчини-сироти з Нової Каховки, яку взяла під опіку письменниця з Києва

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів