З пекла окупації – до нового життя: історія молодого подружжя з Херсона

З пекла окупації – до нового життя: історія молодого подружжя з Херсона

Автор: Ян Ярчук 24 Май 2024 18:30

Хаос, грабунки, порожні магазини, щоденний ризик для життя під обстрілами, таємничі зникнення людей. На такий жах росіяни обертають життя жителів тимчасово окупованих територій.

Сім'я Каналош із Херсона пережила справжнє пекло під час окупації рідного міста. Говорять, що тоді й на вулицю виходити було небезпечно, адже люди просто таємничо зникали.

Тому молоде подружжя прийняло чітке рішення – виїжджати. Але постала проблема: Руслан і Діана не мали власного транспорту. На щастя, допомогли небайдужі люди, завдяки яким вдалося вирватися з окупованого Херсона та розпочати нове життя, вже на Тернопільщині.

Історію херсонців розповіли в благодійному фонді «Save Ukraine».

У Тернопільській області волонтери познайомили подружжя з благодійним фондом, який власне й допоміг з житлом. І вже через декілька днів Руслан, Діана та їхній 1,5-річний син Артем заселилися у модульний будиночок за програмою «Fort Home». Сімю забезпечили всім необхідним, а також допомогли з пошуком роботи для Руслана.

«Історія сім'ї Каналош — яскравий приклад того, як завдяки небайдужим людям та нашій організації тисячі українських родин долають найважчі випробування й знаходять сили для відбудови свого майбутнього», – пишуть на сторінці «Save Ukraine».

Наразі молода сім'я планує купити власний будинок та розпочати нове, мирне життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двічі рятувалися від війни: родина з Берислава отримала модульний будинок на Буковині

Нагадаємо, що звернутися до волонтерів «Save Ukraine» та повідомити про бажання виїхати чи отримати прихисток можна на безкоштовну гарячу лінію: 0-800-333-129.

Фото: БФ «Save Ukraine» / фейсбук

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів