Які обʼєкти у Миколаєві готують до продажу у рамках приватизації держмайна

Які обʼєкти у Миколаєві готують до продажу у рамках приватизації держмайна

Автор: Ганна Власенко 20 Янв. 2024 15:30

За ініціативи Фонду держмайна Кабмін дозволив приватизацію на територіях, які наближені до бойових дій. Завдяки нововведенням відбудеться врегулювання питання приватизації об’єктів у Чернігівській, Сумській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Харківській областях. Сьогодні на вищезазначених територіях знаходяться понад 300 об'єктів малої приватизації, які потребують інвестицій.

Питання щодо приватизації державного майна розблоковане, тож деякі обʼєкти в Миколаєві та області вже почали готувати до продажу. Про це під час брифінгу розповів заступник начальника регіонального відділення ФМДУ Олег Сокол, повідомляє ТРК «МАРТ».  

Наразі вже готові інформаційні повідомлення про продаж 4 обʼєктів державної власності.

«Це найбільші об’єкти, які є в Миколаївській області і вони розташовані саме в місті Миколаєві, попередні заборони нам не давали здійснити приватизацію цих об’єктів. Активно готується до продажу досі Дослідний завод Інституту імпульсних процесів та технологій. І плюс до нього база відпочинку «Наука» в Коблево, також готується до продажу Миколаївське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство, Наукове бюро, які забезпечують протезами Миколаївську область», – зазначив Олег Сокол.

Раніше «Гривна» повідомляла, що Миколаївська міськрада працює над розробкою положення для проведення конкурсу щодо зміни гербу міста

Головне фото: Johnnie Zigger

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів