Ворог кинув у Херсонську область найгірші підрозділи

Ворог кинув у Херсонську область найгірші підрозділи

Автор: Іван Підлісний 17 Сентября 2023 08:40

Росія кинула у Херсонську область групу військ "Дніпро". Серед усіх окупаційних підрозділів саме цей є найгіршим. Порівняно із іншими групами "Дніпро" слабша за особовим складом, комплектацією, можливостями наступу та оборони. Про це повідомив оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко в ефірі 24 каналу. 

За його словами, підрозділ "Дніпро" має цікаву історію формування.

"Якщо групу "Дніпро" порівнювати по якості, наприклад, з групою "Схід", яка перебуває у Запорізькій області та частково у Донецькій, або "Центр" чи "Захід", які оперують на Лимано-Куп'янському напрямку, то "Дніпро" набагато гірше за штатною комплектацією, особовим складом, можливостями наступального, оборонного характеру. Їх дуже цікаво формували", – сказав він.

Олександр Коваленко зазначив, що коли росіяни тікали з правобережної Херсонщини, у них була впевненість, що перша, друга та третя лінії оборони по лівому берегу, а також Дніпро є безсумнівними перепонами для будь-яких дій ЗСУ.

"Отже, основна комплектація, сили та ресурси, які потрібні – це Запорізька область або Бахмутський напрямок. Хоча тоді насамперед на Бахмут все відправлялося, майже усі ресурси. У такий спосіб сформувалась ця дефективна група військ "Дніпро"– пояснив військовий оглядач.

Зараз попри усі проблеми з ресурсами у ворога, частково вони переміщують деякі підрозділи у Запорізьку область, щоб підсилити групу військ "Схід". Це вперше відбулось у середині червня – на початку липня, коли вони були змушені використовувати свої резерви у Запорізькій області та підсилювати тилову зону підрозділами, які перетягувались з Херсонської області.

Однак згодом у Херсонській області збільшувалась «сіра» зона. Це призупинило використання групи військ "Дніпро". Зараз попри те, що "сіра" зона продовжує збільшуватись, вони змушені деякі підрозділи перетягувати у Запорізьку область, розуміючи усі ризики.

"Змушені, тому що навіть 76-та десантно-штурмова дивізія не нескінченна. 234-й та 237-й десантні полки, які саме від цієї дивізії були передислоковані у Запорізьку область, скоро можуть закінчитись, ресурсу тоді не буде. Отже, вони змушені обирати одне з двох", – додав Коваленко.

Як раніше повідомляла "Гривна", в Інституті вивчення війни заявили про можливі успіхи ЗСУ на лівобережжі Херсонщини. Зокрема, аналітики вважають, що українським захисникам вкотре вдалося форсувати Дніпро та активізуватися на островах в районі Антонівського мосту. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів