В поліції повідомили про результати відпрацювання

В поліції повідомили про результати відпрацювання "Мігрант" на Херсонщині

Автор: Іван Підлісний 26 Декабря 2023 19:20

На Херсонщині поліція провела відпрацювання «Мігрант», повідомили в пресслужбі відомства. Заходи тривали протягом 2 тижнів. Метою відпрацювання стали запобігання і протидія нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.

Як розповів начальник відділу міграційної поліції обласного главку Олег Шанько, основною метою відпрацювання було визначено зниження негативного впливу (вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень) іноземців на публічну безпеку в Україні, протидія нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.

За час відпрацювання були встановленні 5 фактів незаконного перебування іноземців на території України. Усіх правопорушників поліцейські доставили до підрозділів Державної міграційної служби, де працівники ДМС склали щодо доставлених адміністративні протоколи за ст. 203 «Порушення іноземцями та особами без громадянства законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» КУпАП.

Також працівниками поліції було направлено до підрозділів ДМС 15 обґрунтованих звернень щодо примусового видворення з території України громадян інших держав, які систематично порушують українське законодавство.

Крім цього, поліцейські повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення 46-річному громадянину іншої країни, який  був викритий у наркозлочині. Наразі обвинувальний акт щодо нього перебуває на розгляді в суді. Також поліцейські задокументували 3 адміністративних правопорушення, скоєні іноземцями.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів