Українське підпілля на лівобережжі Херсонщини повідомляє про низький моральний стан окупантів

Українське підпілля на лівобережжі Херсонщини повідомляє про низький моральний стан окупантів

Автор: Іван Підлісний 10 Декабря 2023 17:40

Партизанський рух "АТЕШ" слідкує за російськими військовими в населеному пункті Новоолексіївка, що на лівобережжі Херсонської області. 

Українське підпілля повідомляє про те, що окупантів часто можна зустріти в нетверезому вигляді, що дає можливість їх відловлювати та ліквідовувати. "АТЕШ" зазначає, що у рашистів низький моральний дух, який пов'язаний із великими втратами на фронті. 

"Кількість наших переслідувачів тільки зростає! Спротив набиратиме все більших обертів, поки останній російський військовий не буде ліквідований", – заявили в "АТЕШ". 

Нагадаємо, що російські окупанти намагаються посилити оборону на лівобережжі Херсонщини та безуспішно витіснити українських захисників із позицій у Кринках. Зокрема, в Херсонську область рашисти перекидають сили з тимчасово окупованого Криму та інших напрямків фронту. 

Варто додати, що Сили оборони півдня продовжують виконання вогневих завдань. За минулу добу на Херсонському напрямку українським військовим вдалося ліквідувати 30 окупантів.

Серед втрат ворога чотири танки, 1 БМД, 1 БТР, міномет, станція радіолокаційної боротьби, 18 одиниць автотехніки та човен. Також знищено чотири спостережних пункти та склад з боєкомплектом.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів