Російські окупанти намагаються посилити оборону на лівобережжі Херсонщини

Російські окупанти намагаються посилити оборону на лівобережжі Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 10 Декабря 2023 10:55

Російські окупанти намагаються зміцнити оборону на лівобережжі Херсонської області. Про це повідомляє Інститут вивчення війни, посилаюсь на українського військового оглядача Костянтина Машовця. 

Зокрема, за даними експерта, окупаційні війська зміцнюють оборону біля населених пунктів Олешки, Підлісне та Кардашинки. Також ISW повідомляє про те, що російська армія намагається просунутися на схід від Кринок.

Як заявили в Генштабі ЗСУ, українські захисники продовжують утримувати позиції на лівому березі Дніпра, попри намагання рашистів вибити їх з утвореного плацдарму.

За словами речника української добровольчої армії "Південь" Сергія Братчука, окупанти намагаються закинути у тил українських військових невеликі десантні групи. Ворог проникає на позиції українських військ на бронетехніці, але не досягає бажаного результату та зазнає втрат.

"Ворог практично щодня намагається міняти тактику, дуже активно працює ворожа артилерія, авіація. Ну, і така родзинка останніми днями, ворог намагається на техніці закидати невеликі групи десанту, робить це в тил наших підрозділів, але йому це не вдається. Після артилерійського тиску знищується техніка і цей десант. Також з'явилися офіцерські штурмові групи. Туди направляють російських офіцерів, які якось провинилися", – зазначив Братчук в ефірі телемарафону. 

Варто додати, що росіяни влаштовують на лівобережжі нескінченні перевірки населення у пошуках нелояльних до рф людей, інформаторів ЗСУ та українське підпілля. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів