Автор: Євген Веселов 03 Августа 2022 19:21

У Херсоні окупанти почали клеїти листівки, в яких дякують самі собі

У Херсоні окупанти почали клеїти листівки, в яких дякують самі собі

Ми вже неодноразово писали про недолугі потуги російської пропаганди на тимчасово окупованих територіях Херсонщини прославляти «руській мір». Це практично завжди або якісь фейкові факти про історичне минуле Херсона, як, наприклад, історія про «колибєль черноморского флота» завод «Паллада», або відверта брехня про щасливе «мирне життя» під російським прапором. 

Цього разу окупанти вирішили скопіювати дії херсонських партизанів. Так, експерт Сергій Данилов розповідає (далі – мовою оригіналу):

«У Херсоні окупанти почали клеїти листівки від імені "вдячних мешканців", в яких росіяни (які це роблять) дякують самі собі. Це недолуга відповідь на успішну "війну листівок", яку веде херсонський партизанський рух. Окупанти визнали ефективність листівок, і маючи всю владу і всі медіа, змушені пробувати опанувати це поле».

Нагадаємо, окупанти захопили Херсонську міську друкарню та привласнили обладнання і великі об’єми паперу. Саме на краденому папері вони зараз друкують свої пропагандистські газети, які потім безкоштовно розносять по домівках жителів області.

Такими діями «влада» окупантів підтверджує провал своїх зусиль по оболванюванню херсонців. Мирні люди бачать звірства російських загарбників і ніякі листівки та газети не змусять їх це забути.

У окупованому Херсоні діти знайшли гранатомет, і він вистрілив в їхніх руках (відео)

Окупанти в Херсоні змогли сформувати лише 3 школи та 10 садочків – педагоги відмовляються від співпраці

Падіння Стремоусова: у херсонського зрадника - великі проблеми, він відчайдушно намагається втриматися в окупаційній владі

Підтверджено ще одну ракетну атаку по Антонівському мосту