У Голій Пристані окупанти ходять по будинках та відбирають у місцевих медичні засоби

Ситуація на тимчасово окупованих територіях Херсонщини продовжує погіршуватися. Відсутність необхідних лікарів і деяких життєво важливих медикаментів є серйозною проблемою. Крім того, з’явилися повідомлення, що окупанти вилучають медичні засоби у місцевих жителів.

Про викрадення медичних засобів окупантами стало відомо з повідомлення активістів руху «Жовта Стрічка». Такі факти зафіксовані у захопленій росіянами Голій Пристані.

Як зазначають активісти, основною ціллю стали ліки, бинти, антисептики та інші медичні засоби, які окупанти відкрито вилучають у місцевого населення.

«Рашисти приходять до будинків під виглядом перевірок, погрожують та вилучають навіть найнеобхідніше для надання першої медичної допомоги», – повідомляє «Жовта Стрічка».

Ситуацію у медичній сфері на лівобережжі коментував і начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін у коментарі «Новинам Приазов’я».

«Навіть в медичній сфері не можна отримати послуги, тому що там бракує кадрів, бракує ліків, швидкі не стовідсотково приїжджають на виклики. Тому жителі стикаються з великими проблемами в цій сфері».

У своїх намаганнях створити хоча б картинку – окупанти везуть на лівобережжя Херсонщини лікарів з усіх усюд, проте їхня кваліфікація сумнівна. Самі місцеві жителі неодноразово скаржилися на їхню непрофесійність та недбале відношення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хамське ставлення до населення та сумнівні «досягнення»: як на ТОТ Херсонщини працюють лікарі-гастролери з РФ

Також «Гривна» писала про ситуацію в окупованій Новій Каховці. Місцева жителька розповіла про свій візит до офтальмолога, який приїхав у місто. Як виявилося, у лікаря не було спеціальних приладів для надання дійсно кваліфікованої допомоги. До того ж приїжджає «спеціаліст» до міста раз на пів року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарі як разова акція: окупанти знищують медичну сферу на лівобережжі Херсонщини

А в Каланчацькому районі активісти повідомляли, що через відсутність спеціального обладнання лікарі змушені ставити діагнози на око.

Фото: stock.adobe.com

Пов'язані записи

У Херсонській МВА пояснили, чому після загибелі 7 людей не оголошували День жалоби

Після трагедії 3 червня на проспекті Текстильників у Херсоні, де внаслідок російської атаки загинули 7 людей, міська влада пояснила, чому в громаді не оголошували День жалоби та яка допомога надана…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці