Ситуація на тимчасово окупованих територіях Херсонщини продовжує погіршуватися. Відсутність необхідних лікарів і деяких життєво важливих медикаментів є серйозною проблемою. Крім того, з’явилися повідомлення, що окупанти вилучають медичні засоби у місцевих жителів.
Про викрадення медичних засобів окупантами стало відомо з повідомлення активістів руху «Жовта Стрічка». Такі факти зафіксовані у захопленій росіянами Голій Пристані.
Як зазначають активісти, основною ціллю стали ліки, бинти, антисептики та інші медичні засоби, які окупанти відкрито вилучають у місцевого населення.
«Рашисти приходять до будинків під виглядом перевірок, погрожують та вилучають навіть найнеобхідніше для надання першої медичної допомоги», – повідомляє «Жовта Стрічка».
Ситуацію у медичній сфері на лівобережжі коментував і начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін у коментарі «Новинам Приазов’я».
«Навіть в медичній сфері не можна отримати послуги, тому що там бракує кадрів, бракує ліків, швидкі не стовідсотково приїжджають на виклики. Тому жителі стикаються з великими проблемами в цій сфері».
У своїх намаганнях створити хоча б картинку – окупанти везуть на лівобережжя Херсонщини лікарів з усіх усюд, проте їхня кваліфікація сумнівна. Самі місцеві жителі неодноразово скаржилися на їхню непрофесійність та недбале відношення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хамське ставлення до населення та сумнівні «досягнення»: як на ТОТ Херсонщини працюють лікарі-гастролери з РФ
Також «Гривна» писала про ситуацію в окупованій Новій Каховці. Місцева жителька розповіла про свій візит до офтальмолога, який приїхав у місто. Як виявилося, у лікаря не було спеціальних приладів для надання дійсно кваліфікованої допомоги. До того ж приїжджає «спеціаліст» до міста раз на пів року.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарі як разова акція: окупанти знищують медичну сферу на лівобережжі Херсонщини
А в Каланчацькому районі активісти повідомляли, що через відсутність спеціального обладнання лікарі змушені ставити діагнози на око.
Фото: stock.adobe.com










