Окупанти оголосять призов до армії на тимчасово окупованих територіях Херсонщини та Запоріжжя

Окупанти оголосять призов до армії на тимчасово окупованих територіях Херсонщини та Запоріжжя

Автор: Іван Підлісний 29 Сентября 2023 09:56

На росії оголосили призов до армії. Як повідомляє пропагандистьке видання "тасс", осінній призов буде проходити з 1 жовтня у всіх суб'єктах рф. Виключенням не стануть тимчасово окуповані частини українських Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей. 

Під час брифінгу заступник начальника головного організаційного-мобілізаційного управління генштабу армії рф Володимир Цимлянський зазначив, що початок відправлення призовників зі збірних пунктів заплановано з 16 жовтня, а строк служби становитиме 12 місяців.

"Питання призову на військову службу в нових регіонах врегульовано федеральним конституційним законом про прийняття до складу рф. Згідно з його положенням, призов росіян, що проживають в нових регіонах, буде проводитися з 2023 року. Призову на військову службу минулого року та весною 2023-го в цих суб'єктах не було", - пише тасс. 

Варто зазначити, що 26 вересня гауляйтер Херсонської області володимир сальдо в своєму Telegram-каналі заявив, що призову жителів ТОТ Херсонщини на строкову службу не буде і не планується, як і мобілізації. Тим часом, окупаційні військкомати продовжують активно видавати повістки місцевим жителям, а так звані адміністрації примушують українців брати російські паспорти.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів