«Панікі нєт» - росіяни вивозять з окупованого Херсона свої «держустанови»
Фото ілюстративне

«Панікі нєт» - росіяни вивозять з окупованого Херсона свої «держустанови»

Автор: Євген Веселов 17 Октября 2022 12:18

Пошкодження Кримського мосту зміцнили дії українського війська із звільнення окупованих територій Херсонщини. Адже, незважаючи на заяви росіян про те, що ці пошкодження не нанесли суттєвого удару по логістиці постачання російських окупаційних військ на Херсонському напрямку, міст насправді працює, як мінімум на половину своєї пропускної спроможності. Сама Росія заявила, що на повноцінне відновлення мосту необхідний термін до 1 липня 2023 року. Коментарі зайві.

Також діє потужний партизанський рух на Херсонщины, який саме перед так званим «прийняттям» Херсонської області до складу Росіі, ліквідував двох топових представників агресора – колаборанта Журавка й заступника глави російської окупаційної адміністрації Катериничева. До цього було покарано зрадника нардепа Ковальова.

Ці фактори - обмеження в логістиці, діяльність руху опору й продовження активних бойових дій Збройних сил України з визволення Херсонщини - вочевидь, з точки зору самих окупантів, уже близькі до критичних, адже вони почали тікати з нашого регіону.

Про передислокацію російського військового командування на лівобережну частину регіону повідомлялося ще в липні-серпні цього року, коли почалося взяття під вогневий контроль мостів через Дніпро. Пік же «панікі нєт» прийшовся на останні два тижні, саме після описаних вище подій.

Першими, звичайно, втікали самі колоборанти: гауляйтер Сальдо і його заступник Стрємоусов по черзі записали заспокійливі відео-звернення з Криму. У них вони казали про необхідність евакуації українських дітей і дорослих до Росії, мовляв «панікі нєт», але в місті трошки неспокійна ситуація. Сальдо звернувся з проханням до російської влади щодо допомоги з виїздом жителів Херсонської області до Росії.

Віце-прем'єр Марат Хуснуллін підтримав звернення гауляйтера Сальдо до Криму та Росії мешканців області, сказавши про повне сприяння такій «евакуації».

При цьому колоборант Стрємоусов почав істерично публікувати численні відео в стилі того ж «панікі нєт». Всі вони дуже кумедні, адже Стрємоусов їх знімав десь у кущах або на фоні сірих стін, що каже про те, що брехливий пропагандист Стрємоусов банально переховується.

Одне зі своїх останніх відео, як змогли ідентифікувати користувачі соціальних мереж, взагалі він записував у Генічеську, за 200 кілометрів від Херсона. До речі, про те, що верхівка окупаційної адміністрації втекла до цього міста на березі Азовського моря, підтверджує і телеграм-канал терориста Стрєлкова – Гіркіна.

16 жовтня Генеральний штаб Збройних сил України на своїй сторінці у соціальній мережі заявив, що окупанти посилюють фільтраційні заходи у Херсонській області та розпочали процес евакуації так званих “державних” установ. За наявною інформацією, з Херсона на тимчасово окуповану територію АР Крим вивозять співробітників та майно банків і пенсійного фонду.

Про серйозність ситуації на Херсонщині свідчить ы той факт, що в області зник навіть російський мобільний зв'язок, з перебоями працюють інтернет провайдери. Судячи зі всього, Херсонщину відправили в режим тиші, щоб патріоти не могли передавати дані пересування та розміщення ворога, а всі жителі комунікувати з родичами, які знаходяться на підконтрольній території та повідомляти про злочини, тиск та мародерство.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів