Зникла, а потім знайшлася у СІЗО заступниця гауляйтера Херсонщини Катерина Губарєва

Зникла, а потім знайшлася у СІЗО заступниця гауляйтера Херсонщини Катерина Губарєва

Автор: Євген Веселов 16 Ноября 2022 15:27

Військовий злочинець Павло Губарєв повідомив у своєму телеграм-каналі про зникнення 15 листопада своєї дружини, заступниці голови російської окупаційної адміністрації Херсонської області Катерини Губарєвої.


«Вчора біля 16:30 моя дружина пропала, з того часу на зв’язок не виходила. Останнє місце де її бачили – будівля «уряду» херсонської області у Генічеську. Спроби додзвонитися Сальдо, щоб дізнатися місце знаходження Катерини, поки безрезультатні».


Цю інформацію вже розповсюджують російські пропагандистські канали.

Через декілька годин на пропагандистських ресурсах повідомили, що Губарєва знайшлася. Вона у російському СІЗО та начебто затримана за привласнення державних коштів. Пишуть, що йдеться про гроші, які Росія спрямовували на виплати пенсіонерам окупованої Херсонщини.


Нагадаємо, що Катерина Губарєва народилася у 1983 році у місті Каховка. Згодом вступила до Донецького національного технічного університету. У 2007 році одружилася із Павлом Губарєвим. Була зареєстрована як приватний підприємець і надавала рекламні послуги та послуги організації свят. Після анексії росією окремих районів Донецької і Луганської області у 2014 році перейшли на бік російської окупаційної влади.


Увійшла до складу маріонеткових органів «державної влади ДНР». 10 травня 2014 року обрана на посаду голови комітету зовнішньополітичних зв’язків самопроголошеного уряду «ДНР». Виконувала обов'язки «міністра закордонних справ ДНР» до 16 серпня 2014 року, відколи обійняла посаду «заступника міністра закордонних справ ДНР».


Очолювала партію «Новоросія», яка брала участь у так званих виборах до «Народної Ради ДНР» в складі блоку «Вільний Донбас». Від 3 листопада 2014 року є депутатом, так званої, «Народної Ради ДНР» від окупованого міста Новоазовськ, член фракції «Вільний Донбас».


16 червня 2022 року була призначена заступницею голови російської окупаційної адміністрації Херсонської області – гауляйтера Володимира Сальдо. Її сферою відповідальності було визначено надання адміністративних послуг та діджіталізація.


Як стверджують ЗМІ, наприкінці жовтня 2022 року з’явилася інформація про ДТП, в яке потрапила Губарєва, але оприлюднені фото виявилися несправжніми.


Нагадаємо, що 9 листопада 2022 року російські пропагандисти повідомили про загибель ще одного колоборанта – заступника гауляйтера Стремоусова. Згідно з офіційною версією, він загинув у ДТП за 8 кілометрів від Нової Каховки. Він був похований 11 листопада 2022 року у Сімферополі. Багато хто схиляється, що це було інсценування від російських спецслужб або Стремоусова прибрало само ж ФСБ.


Зникнення Губаревої може бути черговою виставою, роботою ФСБ, а, можливо, це дійсно правосуддя, хоч й російське, яке накрило зрадницю. Як би там не було, але в Україні ніхто не буде сумувати за тими, кого прибрали украінські партизани - за долею екс-нардепа Олексія Журавко, діючого нардепа Олексія Ковальова та ще цілї низки місцевих зрадників та росіян, яких прислали встановлювати свою «владу» на Херсонщині і які втекли через наступ ЗСУ.


Чекаємо, хто буде наступний.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів