Стало відомо, де росіяни утримують незаконно засудженого журналіста з Нової Каховки

Стало відомо, де росіяни утримують незаконно засудженого журналіста з Нової Каховки

Автор: Ян Ярчук 18 Май 2024 18:30

Як вже писала «Гривна», 8 квітня росіяни відправили етапом з окупованого Сімферополя до Росії журналіста та громадського діяча з Нової Каховки Сергія Цигіпу. Журналіста звинувачують у шпигунстві. Наразі стало відомо, куди саме його перевели.

Про це сам незаконно полонений і засуджений російською окупаційною владою Сергій Цигіпа написав у листі дружині, пише Національна спілка журналістів України.

«Він прибув до місця призначення – Скопіна Рязанської області. Також передає привіт усім, хто переймається його долею», – повідомила Олена Цигіпа НСЖУ.

Як вже писала «Гривна», 6 жовтня сімферопольський окупаційний «суд» за сфабрикованим звинуваченням засудив журналіста на 13 років колонії суворого режиму за «шпигунство».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кремлівський суд відмовився переглядати вирок журналісту з Нової Каховки, якого викрали окупанти у 2022 році

Нагадаємо, що після окупації Херсонщини журналіст Сергій Цигіпа у фейсбуці викладав інформацію про події в області. Окупанти викрали чоловіка в березні 2022 року. Родина довго не знала, де він, і лише в жовтні довідалася, що Сергій – у СІЗО Сімферополя.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів