Скільки людей залишаються в Херсоні та чому повертаються ті, хто виїхав

Скільки людей залишаються в Херсоні та чому повертаються ті, хто виїхав

Автор: Дарина Лапіна 31 Май 2024 18:00

Попри регулярні обстріли в прифронтовому Херсоні залишаються проживати люди. Містяни, які вирішили не покидати свої домівки, на жаль, вимушені пристосовуватись до постійного терору з боку російських загарбників. Є також і ті, хто виїхав, але нині повертається в місто.

Про це розповів начальник управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОВА Олександр Толоконніков в ефірі Ранок.LIVE

За його словами, за останні півтора року на Херсонщину в середньому прилітає один снаряд кожні 2 хвилини.

«Ми в такому ритмі живемо більше півтора року. Протягом цього періоду на Херсонщину в середньому прилітав снаряд кожні 2 хвилини. То якщо порахувати, то це шалена кількість снарядів, які вони (окупанти – авт.) випускають по людях», - розповів Олександр Толоконніков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Буває, що діти самі звертаються до поліції: куди евакуюють дітей з Херсонщини та як переконують батьків виїжджати

Він також зауважив, що частина херсонців повертається додому.  

«Ми бачимо по цивільним, як вони пристосовуються і починають жити в цьому терорі, на жаль. Навіть повертаються в свої домівки, тому що літо і вони хочуть обробляти землю, в своїх домівках наводити лад», - пояснив начальник управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із Херсонщини вже евакуювали понад 45 тисяч людей, процес триває

Олександр Толоконніков також розповів скільки людей наразі проживає в Херсоні.

«На прибережних зонах залишається небагато людей, приблизно 10%. В самому Херсоні приблизно 65 тисяч зараз проживає із 300 тисяч. Люди зараз неактивно евакуюються, виїжджають», - розповів Толоконніков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонці розповіли, чому залишаються в місті, попри постійні обстріли росіян

Фото: Юрій Сисоєв/Суспільне Одеса.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів