Російські вчителі-пропагандисти проводять

Російські вчителі-пропагандисти проводять "історичні бесіди" зі школярами Херсонської та Запорізької областей

Автор: Іван Підлісний 24 Сентября 2023 15:25

На пропагандистські осередки рашисти перетворюють школи на окупованих частинах Херсонської та Запорізької областей. Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

Кремль дав доручення російським педагогам провести "історичні бесіди" в школах тимчасово окупованих регіонів. 

"На них українським дітям розповідають що нібито сучасна рф це спадкоємець Русі, а її внесок в сучасну цивілізацію є фундаментальним. Також на уроках дітей вчать, що срср самотужки перемогла гітлерівську Німеччину, заперечуючи факти союзу двох тоталітарних імперій у 1939-1941 році. Звичайно, під час таких «бесід» росіяни заперечують існування української нації, й перекладають вину за війну на українську державу", - повідомляє ЦНС. 

Центр національного спротиву зазначає, що дії вчителів-пропагандистів - свідома політика геноциду, яка направлена на знищення самоідентифікації цілого покоління українців. 

Як раніше повідомляла "Гривна", в школах окупованої частини Херсонської області рашисти відкривають пропагандистські музеї, експозиції яких присвячені викривленій історії Другої світової війни. Відвідування останніх є обов'язковою для всіх школярів на тимчасово окупованій території.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів