Рашисти створюють на окупованій частині Херсонщини пропагандистські музеї для школярів

Рашисти створюють на окупованій частині Херсонщини пропагандистські музеї для школярів

Автор: Іван Підлісний 15 Сентября 2023 16:30

Рашистська пропаганда продовжує промивати мізки дітей на тимчасово окупованій частині Херсонської області. Як повідомляє Центр національного спротиву, росіяни створюють мережу псевдоісторичних музеїв на території захоплених шкіл. 

"Експонати" таких музеїв присвячені спортвореній пропагандою історії Другої світової війни. Як зазначають в Центрі національного спротиву, окупанти створюють псевдоісторичні музеї для розвитку мілітарної культури та маніпуляції навколо війни російської федерації проти України. 

"Відвідування таких “музеїв” є обов’язковим й окупанти планують розширяти мережу надалі. Відповідальними за формування осередків пропаганди є музеї рф, які дають на їх утворення резервні фонди", - зазначили в ЦНС. 

Раніше, як повідомляла "Гривна", окупанти завезли до навчальних закладів 7 тонн пропагандистської літератури. Серед них й так звані "оновлені" підручники з історії для старшокласників, які просякнуті російською пропагандою. Тим часом, учнів старших класів в окупаційних школах змушують отримувати російські паспорти

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів