Російські окупанти збільшили чисельність угруповання на лівобережжі Херсонської області

Російські окупанти збільшили чисельність угруповання на лівобережжі Херсонської області

Автор: Іван Підлісний 01 Февр. 2024 13:10

Росіяни збільшили чисельність угруповання "Дніпро", яке діє на лівобережжі Херсонської області. Про це написав в своєму телеграм-каналі військовий оглядач Олександр Коваленко. 

За його словами, за минулі два тижні чисельність особового складу ворога на лівому березі Дніпра було збільшено на 4 тисячі осіб - до 77 тисяч чоловік. Також окупанти наростили чисельність техніки. 

"Наприклад, за минулий час було верифіковано знищення більше двох десятків одиниць ворожої техніки лише в районі Кринок. На цей час загальна чисельність даної компоненти (бойові машини піхоти) досягла 1100. Вочевидь, Теплинський вибив для своєї групи військ підсилення, під загрозою втрати лівого берега. Успіхи Сил оборони України на лівому березі перед виборами президента росії в кремлі точно небажані", - пише Коваленко. 

Експерт зазначає, що в самому угрупованні "Дніпро" триває впорядкування та централізація управління морпіхами, десантом та сухопутниками. 

Раніше речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк заявила в ефірі телемарафону, що російські окупанти здебільшого проводять піші штурми позицій ЗСУ в Кринках, без застосування бронетехніки. 

"Це були піші штурми, піхотна робота. І втрати на тому самому рівні. 70% штурмової групи поверталися у вигляді санітарних втрат або не поверталися зовсім", - зазначила Гуменюк. 

Нагадаємо, що раніше Інститут вивчення війни повідомив про незначне просування російських окупантів в районі села Кринки.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів