Росіяни посилюють заходи щодо примусової мобілізації українців на окупованих територіях

Росіяни посилюють заходи щодо примусової мобілізації українців на окупованих територіях

Автор: Ян Ярчук 31 Май 2024 12:42

Окупанти збільшують тиск на українців на окупованих територіях з метою примусової мобілізації до лав ворогаОкупаційна влада разом з російськими військовими проводять рейди по домівках місцевих жителів, перевіряють документи, а також з’ясовують, чи стоять чоловіки на військовому обліку.

Про це повідомляє рух інформаторів «Анти Z». За їхніми даними окупанти активізували процеси мобілізації у Запорізькій області, зокрема у таких містах, як Мелітополь, Бердянськ, Енергодар та Токмак.

Переважно чоловікам видають повістки на місці та вимагають негайного прибуття до військкоматів для подальшого відправлення на фронт. Зазначається, що такі «рейди
» стають дедалі частішими та агресивнішими.

Про подібні незаконні дії окупантів пише і Центр національного спротиву:

«На тимчасово окупованій частині Запорізької області чоловіків віком від 60 до 65 років змушують підписувати контракти з міністерством нападу рф. При цьому обіцяють, що ті проходитимуть службу у тилових підрозділах»

ЧИТАТИ ТАКОЖ: На лівобережжі Херсонщини окупанти збільшили кількість мобілізаційних пунктів і посилили набір до так званих «добровольчих батальйонів» - Прокудін

Загалом ситуація із поповненням особового складу російської армії є вкрай невтішною для окупантів.

Також окупаційні військкомати також не змогли виконати план призову мешканців тимчасово захопленого Криму до лав окупаційної армії.

«Так, наразі план виконали на 34% від необхідного рівня, відтак виконуючий роль керівника Криму Сергій Аксьонов провів нараду з силовиками аби посилити мобілізаційні заходи та вербування місцевого населення», – повідомляє ЦНС. Там додають, що росіяни планують збільшити заходи примусу на півострові.

Однак, жителі тимчасово окупованих територій не бажають стати жертвою хворих амбіцій російського режиму та його прибічники і тим паче йти воювати проти своєї ж країни.

Фото: Vasil Fedosenko (Reuters)

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів