Робота в ЗСУ: в Одесі запрацював перший цивільний рекрутинговий центр «Південь»
Ілюстративне фото

Робота в ЗСУ: в Одесі запрацював перший цивільний рекрутинговий центр «Південь»

Автор: Марина Поліщук 19 Июня 2024 16:45

В Одесі відкрився рекрутинговий центр «Південь» – перший цивільний центр із пошуку роботи за контрактом в ЗСУ. Територія охоплення центру – Одеська, Миколаївська, Херсонська, Вінницька й Кіровоградська області.

У центрі можна отримати консультативну допомогу онлайн, по телефону чи безпосередньо в офісі. Тут знайомлять із командуванням військових частин, де може працювати кандидат, та супроводжують його до підписання контракту. 

Створення цивільного центру ініціювало Об’єднання організацій роботодавців Одещини. Рекрутинговий центр підписав договори про співпрацю з  обласним ТЦК та СП, обласним центром зайнятості, провідними вишами півдня України тощо.

«За перші місяці роботи до рекрутингового центру звернулось понад 500 осіб, половина з них отримали направлення до військових частин для ознайомлення.

Звичайно ми запитуємо про цивільний досвід чоловіків та жінок, щоб обрати разом цікаву та корисну посаду. Багато запитів стати операторами дронів, отримати направлення в морську піхоту, у частини водіями, айтішниками тощо.

Намагаємось закривати всі побажання. Налагодили дружні стосунки з військовими частинами ОК «Південь», маємо підтримку бізнесу та волонтерів. Це тільки перші кроки, і в нас дуже багато задач, в тому числі і допомога кандидатам пройти спеціальне навчання в тих ж центрах управління дронами», – розповів співзасновник рекрутингового центру «Південь» Костянтин Журавель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як і де вивчитись на оператора БпЛА – історія випускника «Крилатого ескаДрону» Сил ТрО

РЦ «Південь» гарантує повну анонімність та захист даних усіх, хто звернувся за інформацією про вакансії та умови працевлаштування. Цивільний рекрутинговий центр – це не військкомат, а цивільні рекрутери не є військовослужбовцями.  

Більше про центр можна дізнатися:

- на офіційному сайті,
- у соцмережі Фейсбук,
- у соцмережі Інстаграм,
- за телефоном: +38 (050) 085-99-98.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Артилеристи, оператори БПЛА, санітари: одеська молодь активно стає до лав морської піхоти (відео)

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів