Артилеристи, оператори БПЛА, санітари: одеська молодь активно стає до лав морської піхоти (відео)

Артилеристи, оператори БПЛА, санітари: одеська молодь активно стає до лав морської піхоти (відео)

Автор: Ян Ярчук 15 Май 2024 13:30

У морській піхоті Збройних сил України триває формування додаткових підрозділів. Тут пропонують вакансії як на бойові посади, зокрема, бійців, кулеметників, гранатометників, вогнеметників, механіків, водіїв БТР та танків, так і на посади кухарів, електриків, фахівців з ІТ та операторів БПЛА.

Про те, як проходить набір до лав морпіхів в Одесі, показали у телерадіостудії Міноборони України «Бриз».

«Чутки про те що в Україні, і зокрема на Одещині, майже не залишилось мотивованих людей, здатних добровільно прийти до територіальних центрів комплектування, щоб поповнити лави Збройних сил України, відверто кажучи, не відповідають дійсності. Такі люди є – молоді, амбітні, освічені! І що примітно – багато з них мають бажання боронити Батьківщину не будь-де, а саме у підрозділах морської піхоти», – йдеться у повідомленні.

Так, молоді одесити – хлопці Володимир та Сергій 20 та 21 року, а також дівчина Дар’я – за власним бажанням прийшли до рекрутингового центру, аби стати на захист України. Для цього обрали саме морську піхоту.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Шляху назад не було – я вирішила йти до кінця»: історія викладачки з Одеси, яка стала бойовою медикинею

Сергій вже пройшов необхідне тестування та обрав для себе спеціальність артилериста. Володимир закінчив медичний університет і добре водить автомобіль, тому в своєму підрозділі морської піхоти служитиме водієм санітаром, рятуватиме життя побратимів.

Разом із хлопцями готується до оборони України й Дар’я, її спеціальність – оператор бойових БПЛА.

«Ми прикладемо максимум зусиль, скомунікуємо знайдемо ту чи іншу частину, підрозділ, посаду, яку людина хоче обійняти», – говорить Ростислав Кінзерський, інструктор відділу ректутингу та комплектування Одеського обласного ТЦК та СП.

Контракти підписують молоді люди, адже, на відміну від інших напрямів служби в ЗСУ, морська піхота висуває більш жорсткі вимоги до стану здоров’я, а також має вікові обмеження – до 45 років. Що ж до військових спеціальностей, то тут місця знайдуться завжди, зазначають у рекрутинговому центрі.

Фото ілюстративне, Володимир Болєстєв, 38-ма окрема бригда морської піхоти

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів