Рашисти ускладнили виїзд українцям з тимчасово окупованої частини Херсонщини
фото ілюстраційне

Рашисти ускладнили виїзд українцям з тимчасово окупованої частини Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 17 Сентября 2023 15:40

Рашисти ускладнили виїзд українцям з тимчасово окупованих територій. Про це в ефірі телемарафону заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров. 

За його словами, на пункті пропуску "Чонгар" ворожі прикордонники та працівники фсб почали чіплятись до власників машин на українських номерних знаках. Рашисти вимагають перереєструвати автомобілі на тимчасово окупованій території та погрожують проблемами з проїздом. Федоров підкреслив, що таким чином окупанти роблять жителів ТОТ заручниками. 

"Ми за вами бачимо з вчорашнього дня тенденцію, що на російських номерах перестають впускати до Європейського союзу. Якщо ми говоримо, що шлях для евакуації наших мешканців простягається через тимчасово окупований Крим та континентальну російську федерацію, а потім - країни Європейського союзу, то в черговий раз ворог ускладнить евакуацію через те, що вони змушують отримувати російські паспорти. Наші мешканці тепер не зможуть на своїх автівках потрапити до ЄС", - каже Іван Федоров. 

Як раніше повідомляла "Гривна", з червня на рашистському пункті пропуску "Чонгар" прикордонники посилили перевірки громадян, які виїжджають з тимчасово окупованої території Херсонської області. Окрему увагу приділяють власникам українських паспортів. Люди вимушені проходити фільтрацію - зняття відбитків пальців, фотографування та допит від фсб

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів