Кремлівська пропаганда не може визначитися, чи є черги на пунктах пропуску між Херсонщиною та Кримом

Кремлівська пропаганда не може визначитися, чи є черги на пунктах пропуску між Херсонщиною та Кримом

Автор: Олександр Дмитрук 17 Июля 2023 13:25

У кремлівської пропаганди знову пішло щось не так. Цього разу так звані “ЗМІ” ворога облажалися із новинами про черги на пунктах пропуску між окупованими частинами Херсонскої області та Кримом після вибухів на Кримського мості. 

На скріншоті з російського новинного сайту в один і той же час виходять дві новини, присвячені пунктам пропуску на окупованих територіях. В одній пропагандисти заявляють, що черг на них немає. В іншій - про кілометрові черги.

Варто зазначити, що про відсутність черг на пунктах пропуску спочатку, окрім ЗМІ, заявили російські чиновники та колаборанти. Зокрема, радник “губернатора” Криму Олег Крючков. Додамо, що одразу після закриття автомобільної частини Кримського мосту в рф заявили про альтернативний маршрут від Ростову-на-Дону до окупованого півострову. Чиновники країни-агресора вирішили перенаправити потік транспорту через тимчасово підконтрольні російській армії території - Донецьку, Запорізьку та Херсонську області. 

Про великі черги на пунктах пропуску повідомляють вже українські Telegram-канали, публікуючи відповідне відео. Так, кілометрові черги наразі біля пункту “Чонгар”:

Зазначимо, що черги на пунктах пропуску пов’язані не зі збільшенням потоку транспорту в Крим, а з посиленням перевірок цивільного населення прикордонниками та працівниками фсб. За інформацією наших джерел, посилення перевірок відбулося за день до теракту на Каховській ГЕС. Всі, хто виїжджає до Криму мають пройти фільтрацію - зняття відбитків пальців, фотографування та допит від фсб.

Нагадаємо, що атака на Кримський міст сталася цієї ночі. За словами кремлівського “губернатора” Криму сергія аксьонова, на мосту сталася “надзвичайна подія в районі 145 опори”. Наразі відомо про двох загиблих та одну постраждалу - це були “туристи з Бєлгородської області рф”. Окупанти перекрили рух транспорту по мосту та попросили жителів Криму та Краснодарського краю “утриматися від поїздок” через міст. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів